Zwolnienia grupowe w RASP  |  "Wyborcza" nie opublikowała wywiadu  |  Przychody i zysk netto Radia Eska SA  |  Allegro w przetargu wybiera agencję  |  Awans w strukturach Paramount Global  |  Telewizja Puls planuje poszerzenie oferty serialowej  |  Cennik reklamowy TVN na lipiec  |  ViDoc TV już bez koncesji  |  Warner Bros. Discovery liderem oglądalności  |  Pomorski operator kablowy Petrus  |  Radiowa Jedynka ma nowy serwis  |  Interia nieznacznie przed Google w jednej z kategorii  |  Reportaż Małgorzaty Lachendro z Radia Katowice zwycięzcą Audionomia Award  |  Centrum e-Zdrowia szuka  |  Mediocre wygrywa przetarg  |  Agencja Brand Kolektyw  |  SAR uruchamia projekt  |  Startuje kampania Okocim 3 × Zero  |  Ambasadorki Lotto  |  Serwis CNN w Stanach Zjednoczonych dostępny na platformie Prime Video  |  Amazon MGM Studios wycofuje się z dystrybucji filmu o Samie Altmanie, twórcy OpenAI  |  Meta ukarana za naruszenia przepisów przy zamieszczaniu reklam politycznych  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 41 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Zwolnienia grupowe w RASP  |  "Wyborcza" nie opublikowała wywiadu  |  Przychody i zysk netto Radia Eska SA  |  Allegro w przetargu wybiera agencję  |  Awans w strukturach Paramount Global  |  Telewizja Puls planuje poszerzenie oferty serialowej  |  Cennik reklamowy TVN na lipiec  |  ViDoc TV już bez koncesji  |  Warner Bros. Discovery liderem oglądalności  |  Pomorski operator kablowy Petrus  |  Radiowa Jedynka ma nowy serwis  |  Interia nieznacznie przed Google w jednej z kategorii  |  Reportaż Małgorzaty Lachendro z Radia Katowice zwycięzcą Audionomia Award  |  Centrum e-Zdrowia szuka  |  Mediocre wygrywa przetarg  |  Agencja Brand Kolektyw  |  SAR uruchamia projekt  |  Startuje kampania Okocim 3 × Zero  |  Ambasadorki Lotto  |  Serwis CNN w Stanach Zjednoczonych dostępny na platformie Prime Video  |  Amazon MGM Studios wycofuje się z dystrybucji filmu o Samie Altmanie, twórcy OpenAI  |  Meta ukarana za naruszenia przepisów przy zamieszczaniu reklam politycznych  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 41 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Zwolnienia grupowe w RASP  |  "Wyborcza" nie opublikowała wywiadu  |  Przychody i zysk netto Radia Eska SA  |  Allegro w przetargu wybiera agencję  |  Awans w strukturach Paramount Global  |  Telewizja Puls planuje poszerzenie oferty serialowej  |  Cennik reklamowy TVN na lipiec  |  ViDoc TV już bez koncesji  |  Warner Bros. Discovery liderem oglądalności  |  Pomorski operator kablowy Petrus  |  Radiowa Jedynka ma nowy serwis  |  Interia nieznacznie przed Google w jednej z kategorii  |  Reportaż Małgorzaty Lachendro z Radia Katowice zwycięzcą Audionomia Award  |  Centrum e-Zdrowia szuka  |  Mediocre wygrywa przetarg  |  Agencja Brand Kolektyw  |  SAR uruchamia projekt  |  Startuje kampania Okocim 3 × Zero  |  Ambasadorki Lotto  |  Serwis CNN w Stanach Zjednoczonych dostępny na platformie Prime Video  |  Amazon MGM Studios wycofuje się z dystrybucji filmu o Samie Altmanie, twórcy OpenAI  |  Meta ukarana za naruszenia przepisów przy zamieszczaniu reklam politycznych  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 41 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 30, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Audycja Marcina Prokopa codziennie w Radiu Złote Przeboje

Marcin Prokop (fot. Karol Piechocki/Press)

Od września br. audycję w Radiu Złote Przeboje (Grupa Radiowa Agory) będzie mieć prezenter telewizyjny Marcin Prokop.

Marcin Prokop poprowadzi ”Siłę wyższą”, emitowaną od poniedziałku do piątku o godz. 12.10. Jak zapowiada rozgłośnia, Prokop będzie pomagał osobom, które poproszą go o załatwienie za nich pozornie niemożliwych do rozwiązania spraw.
Ponadto Złote Przeboje zmienią charakter popołudniowego pasma z muzycznego na  muzyczno-rozrywkowe z informacjami i konkursami. Ma być w nim więcej interakcji ze słuchaczami. Gospodarzami ”W samo popołudnie” (w godz. 14-18) będą Agnieszka Kasprzyk i Jarosław Budnik.
Ze Złotymi Przebojami nadal współpracować będą Marzena Rogalska i Robert Janowski. Rogalska zachowa audycję ”Rogalska od kuchni” (w soboty od 10 do 12), a Janowski poprowadzi nowy program ”Weekend z gwiazdą”.
Poranny program ”Złote Przeboje na dzień dobry” (od 6 do 10) prowadzić będą nadal Odeta Moro i Piotr Jaworski. Gospodarzem pasma od 10 do 14 będzie Jerzy Elvis Telesiński, a wieczornego od 18 – na zmianę Kuba Mędrzycki i Tomasz Brhel.
Od września br. w oprawie stacji pojawi się głos aktora Łukasza Nowickiego.

(KOZ, 30.08.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.