Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 29, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamil Baleja z Przemysławem Skowronem o poranku w RMF FM

RMF FM od września zmienia współprowadzących audycje poranną i popołudniową.

Rozgłośnia szczegóły jesiennej ramówki ujawniała przez weekend w "Faktach RMF FM". Gospodarzem porannego ”Wstawaj, szkoda dnia” razem z dotychczasowym prowadzącym Przemysławem Skowronem będzie Kamil Baleja, który zastąpi w tej roli Mariusza Kałamagę.
Baleja do tej pory wspólnie z Katarzyną Wilk (odeszła ze stacji) prowadził popołudniowe pasmo ”Lepsza połowa dnia”. Teraz będzie to duet Jacek Tomkowicz - Robert Karpowicz.
Nowością w ramówce będzie audycja ”Wszystko w temacie” (od 23 do 2 w nocy), która ma być podsumowaniem dnia z opiniami słuchaczy na dane tematy. Program poprowadzi Krzysztof Urbaniak. Kolejną nową audycją ma być "Przebój za przebojem" Joanny Meus i Marcina Jędrycha, nadawany w sobotnie popołudnia.
Programy poprowadzą także Aleksandra Filipek i Ryszard Starosta, którzy zadebiutowali na antenie latem. Filipek w niedzielne popołudnia prowadzić będzie program z Markiem Piekarczykiem, wokalistą zespołu TSA.
Z kolei do gospodarza audycji ”Wolno wstać” Daniela Dyka dołączy Maciej Dowbor, który od kwietnia ub.r. prowadził sobotnie ”Rozmowy w biegu”.
Od września RMF FM ma nadawać też dwie rozmowy dziennie - poranną Roberta Mazurka (po "Faktach" o 8) i popołudniową Marcina Zaborskiego (po "Faktach" o 18).

(KOZ, 29.08.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 30, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Audycja Marcina Prokopa codziennie w Radiu Złote Przeboje

Marcin Prokop (fot. Karol Piechocki/Press)

Od września br. audycję w Radiu Złote Przeboje (Grupa Radiowa Agory) będzie mieć prezenter telewizyjny Marcin Prokop.

Marcin Prokop poprowadzi ”Siłę wyższą”, emitowaną od poniedziałku do piątku o godz. 12.10. Jak zapowiada rozgłośnia, Prokop będzie pomagał osobom, które poproszą go o załatwienie za nich pozornie niemożliwych do rozwiązania spraw.
Ponadto Złote Przeboje zmienią charakter popołudniowego pasma z muzycznego na  muzyczno-rozrywkowe z informacjami i konkursami. Ma być w nim więcej interakcji ze słuchaczami. Gospodarzami ”W samo popołudnie” (w godz. 14-18) będą Agnieszka Kasprzyk i Jarosław Budnik.
Ze Złotymi Przebojami nadal współpracować będą Marzena Rogalska i Robert Janowski. Rogalska zachowa audycję ”Rogalska od kuchni” (w soboty od 10 do 12), a Janowski poprowadzi nowy program ”Weekend z gwiazdą”.
Poranny program ”Złote Przeboje na dzień dobry” (od 6 do 10) prowadzić będą nadal Odeta Moro i Piotr Jaworski. Gospodarzem pasma od 10 do 14 będzie Jerzy Elvis Telesiński, a wieczornego od 18 – na zmianę Kuba Mędrzycki i Tomasz Brhel.
Od września br. w oprawie stacji pojawi się głos aktora Łukasza Nowickiego.

(KOZ, 30.08.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.