Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 29, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamil Baleja z Przemysławem Skowronem o poranku w RMF FM

RMF FM od września zmienia współprowadzących audycje poranną i popołudniową.

Rozgłośnia szczegóły jesiennej ramówki ujawniała przez weekend w "Faktach RMF FM". Gospodarzem porannego ”Wstawaj, szkoda dnia” razem z dotychczasowym prowadzącym Przemysławem Skowronem będzie Kamil Baleja, który zastąpi w tej roli Mariusza Kałamagę.
Baleja do tej pory wspólnie z Katarzyną Wilk (odeszła ze stacji) prowadził popołudniowe pasmo ”Lepsza połowa dnia”. Teraz będzie to duet Jacek Tomkowicz - Robert Karpowicz.
Nowością w ramówce będzie audycja ”Wszystko w temacie” (od 23 do 2 w nocy), która ma być podsumowaniem dnia z opiniami słuchaczy na dane tematy. Program poprowadzi Krzysztof Urbaniak. Kolejną nową audycją ma być "Przebój za przebojem" Joanny Meus i Marcina Jędrycha, nadawany w sobotnie popołudnia.
Programy poprowadzą także Aleksandra Filipek i Ryszard Starosta, którzy zadebiutowali na antenie latem. Filipek w niedzielne popołudnia prowadzić będzie program z Markiem Piekarczykiem, wokalistą zespołu TSA.
Z kolei do gospodarza audycji ”Wolno wstać” Daniela Dyka dołączy Maciej Dowbor, który od kwietnia ub.r. prowadził sobotnie ”Rozmowy w biegu”.
Od września RMF FM ma nadawać też dwie rozmowy dziennie - poranną Roberta Mazurka (po "Faktach" o 8) i popołudniową Marcina Zaborskiego (po "Faktach" o 18).

(KOZ, 29.08.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.