Dział: PERSONALIA

Dodano: Sierpień 17, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Mazurek zastąpi Konrada Piaseckiego w porannych rozmowach w RMF FM

Robert Mazurek (fot. RMF FM)

Robert Mazurek od września br. będzie gospodarzem porannych rozmów w RMF FM.

Robert Mazurek poprowadzi ”Poranną rozmowę w RMF FM”, nadawaną po ”Faktach” o godz. 8. - To będą dziewięciominutowe wywiady na aktualne tematy polityczne i społeczne - mówi Robert Mazurek. Audycja zastąpi nadawany do czerwca br. ”Kontrwywiad” Konrada Piaseckiego, który przechodzi do Radia Zet.

- Zamierzam to łączyć z moją obecnością w "Rzeczpospolitej" i "W Sieci". Z wielkim żalem musiałem zakończyć współpracę z Wirtualną Polską - mówi Mazurek. Jest on autorem ”Rozmów Mazurka” publikowanych w ”Plusie Minusie” (weekendowym wydaniu ”Rzeczpospolitej”) i współautorem (z Igorem Zalewskim) rubryki "Przegląd tygodnia Mazurka & Zalewskiego” w tygodniku ”W Sieci”. W Wirtualnej Polsce był jednym z gospodarzy programu z cyklu "#dziejesięnażywo".

W przeszłości Mazurek pisał do "Uważam Rze", "Dziennika", "Faktu", "Wprost", "Nowego Państwa", "Życia" i "Frondy". Był wicenaczelnym miesięcznika "Film". Współprowadził "Lekką jazdę Mazurka i Zalewskiego" w TVP 1.

(KOZ, GK, 17.08.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.