Temat: książki

Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 09, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Czytelnicy pomogli Krzysztofowi M. Kaźmierczakowi zebrać fundusze na drugą część jego powieści

Już na półmetku akcji crowdfundingowej prowadzonej w serwisie Wspieram.to Krzysztof M. Kaźmierczak, dziennikarz śledczy "Głosu Wielkopolskiego" i przedstawiciel Komitetu Społecznego im. Jarosława Ziętary, zebrał potrzebną kwotę do wydania drugiej części powieści kryminalnej "Krótka instrukcja obsługi psa". Inspiracją do napisania książki jest sprawa zabójstwa dziennikarza śledczego "Gazety Poznańskiej" Jarosława Ziętary.

Druga część powieści ukaże się pod tytułem "Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta”. Na jej cel autor chciał uzbierać 5,6 tys. zł. Choć do zakończenia zbiórki, która rozpoczęła się w lipcu, pozostało jeszcze 30 dni, to już dziś z 92 wpłat udało się zebrać 6,2 tys. zł.

- Początkowo nie byłem przekonany do tej formy gromadzenia funduszy, ale zebrana już kwota pozytywnie mnie zaskoczyła - mówi Kaźmierczak. Ma nadzieję, że uda się zrealizować także drugi cel akcji, którym jest zainteresowanie opinii jedynym w Polsce, przez lata niewyjaśnianym, zabójstwem dziennikarza. - Marzy mi się wydanie dodatku poświęconego aktualnemu stanowi sprawy zabójstwa Jarosława Ziętary. Przy okazji kryminału czytelnicy dowiedzieliby się o prawdziwym zabójstwie dziennikarza. Niestety, sprawa Ziętary, poza środowiskiem mediów, polityki i Wielkopolską jest właściwie nieznana – mówi autor. Dodatek byłby dołączony do książki "Krótka instrukcja obsługi psa: Zemsta”.

(IKO, 09.08.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.