Dział: PERSONALIA

Dodano: Sierpień 04, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Eurozet rozstaje się z Rafałem Bryndalem, który stracił ostatnią audycję

Rafał Bryndal (fot. Marcin Obara)

Rafał Bryndal musi się rozstać z Eurozetem. W najbliższą niedzielę nie poprowadzi już audycji "Rafał Bryndal Jazz Quartet" w Radiu Zet Chilli. Zajmie się kręceniem materiałów wideo do Internetu.

- Mojego programu już nie będzie. To decyzja radia. Nie zaproponowano mi nic innego w zamian – mówi "Presserwisowi" Rafał Bryndal. Audycja "Rafał Bryndal Jazz Quartet" była emitowana w niedziele od godz. 23 do północy.
Rafał Bryndal od 1998 roku pracował w Radiu Zet – m.in. przez 10 lat był współautorem ”Rozmów rolowanych”, prowadził też audycje "Tydzień z głowy" i "Happy End w Radiu Zet". Jesienią ub.r. z ramówki Zetki spadł jego niedzielny program ”Taniec z Bryndalem”. Od tego czasu dziennikarz prowadził w Eurozecie już tylko "Rafał Bryndal Jazz Quartet" w Radiu Zet Chilli. - Mam swoje projekty na przyszłość, o części nie chcę jeszcze mówić – stwierdza Rafał Bryndal. - Zwracam się w kierunku kręcenia krótkich filmików do Internetu. Robię już serial „Ławeczka” na YouTube: jestem scenarzystą, producentem, czasem również reżyserem. Nadal będę też pisał teksty piosenek – dodaje.
Michał Aleksandrowicz z biura prasowego Grupy Eurozet potwierdził rozstanie nadawcy z Rafałem Bryndalem. - W minioną niedzielę w Radiu Zet Chilli został wyemitowany ostatni odcinek muzycznej audycji "Rafał Bryndal Jazz Quartet". Program nie powróci w jesiennej ramówce. Tym samym stacja zakończyła współpracę z Rafałem Bryndalem – stwierdza Aleksandrowicz. Na pytanie o powód takiej decyzji nie otrzymaliśmy odpowiedzi.
Jako pierwszy informację o rozstaniu się Bryndala z Eurozetem podał Fakt.pl, powołując się na "osobę znającą radiowca".

(RUT, 04.08.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: radio

Dział: PERSONALIA

Dodano: Sierpień 05, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Wąż z Telewizji Republika w PR24 prowadzi ”Rozmowę poranka”

Piotr Wąż (screen YouTube)

Piotr Wąż przeszedł z Telewizji Republika do Polskiego Radia. Dołączył do zespołu Polskiego Radia 24.

Piotr Wąż w Polskim Radiu 24 jest gospodarzem nowej audycji – ”Rozmowa poranka”, emitowanej od poniedziałku do piątku o 7.35 i 8.35. W Telewizji Republika prowadził pasma ”Polska na dzień dobry” i ”Po południu”, a także program informacyjny ”Dzisiaj”.

Dotychczas PR24 transmitował rano rozmowy z ”Sygnałów dnia” Programu I oraz ”Salon polityczny Trójki” z Programu III. Antena od 1 września nadawać będzie nie tylko cyfrowo, ale również na UKF, przejmując analogowe częstotliwości radiowej Czwórki.

(KOZ, 05.08.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.