Dział: PERSONALIA

Dodano: Sierpień 04, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Eurozet rozstaje się z Rafałem Bryndalem, który stracił ostatnią audycję

Rafał Bryndal (fot. Marcin Obara)

Rafał Bryndal musi się rozstać z Eurozetem. W najbliższą niedzielę nie poprowadzi już audycji "Rafał Bryndal Jazz Quartet" w Radiu Zet Chilli. Zajmie się kręceniem materiałów wideo do Internetu.

- Mojego programu już nie będzie. To decyzja radia. Nie zaproponowano mi nic innego w zamian – mówi "Presserwisowi" Rafał Bryndal. Audycja "Rafał Bryndal Jazz Quartet" była emitowana w niedziele od godz. 23 do północy.
Rafał Bryndal od 1998 roku pracował w Radiu Zet – m.in. przez 10 lat był współautorem ”Rozmów rolowanych”, prowadził też audycje "Tydzień z głowy" i "Happy End w Radiu Zet". Jesienią ub.r. z ramówki Zetki spadł jego niedzielny program ”Taniec z Bryndalem”. Od tego czasu dziennikarz prowadził w Eurozecie już tylko "Rafał Bryndal Jazz Quartet" w Radiu Zet Chilli. - Mam swoje projekty na przyszłość, o części nie chcę jeszcze mówić – stwierdza Rafał Bryndal. - Zwracam się w kierunku kręcenia krótkich filmików do Internetu. Robię już serial „Ławeczka” na YouTube: jestem scenarzystą, producentem, czasem również reżyserem. Nadal będę też pisał teksty piosenek – dodaje.
Michał Aleksandrowicz z biura prasowego Grupy Eurozet potwierdził rozstanie nadawcy z Rafałem Bryndalem. - W minioną niedzielę w Radiu Zet Chilli został wyemitowany ostatni odcinek muzycznej audycji "Rafał Bryndal Jazz Quartet". Program nie powróci w jesiennej ramówce. Tym samym stacja zakończyła współpracę z Rafałem Bryndalem – stwierdza Aleksandrowicz. Na pytanie o powód takiej decyzji nie otrzymaliśmy odpowiedzi.
Jako pierwszy informację o rozstaniu się Bryndala z Eurozetem podał Fakt.pl, powołując się na "osobę znającą radiowca".

(RUT, 04.08.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.