Temat: prasa

Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 31, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje dziennikarz sportowy Damian Gapiński

W sobotę rano zmarł Damian Gapiński, dziennikarz i publicysta portalu WP SportoweFakty. Miał 36 lat.

Gapiński był współtwórcą portalu SportoweFakty, na początku jego redaktorem naczelnym. Pisał głównie o żużlu. Działał w środowisku żużlowym, pełniąc funkcję rzecznika prasowego poznańskich Skorpionów, a następnie Poznańskiego Stowarzyszenia Żużlowego. Równolegle był prezesem Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej oraz członkiem zarządu Polskiego Związku Piłki Siatkowej i przewodniczącym jego wydziału marketingu.

Tak wspomina go redakcja SportowychFaktów: "Straciliśmy jednak znacznie więcej niż znakomitego dziennikarza. Dla wielu z nas Damian był autorytetem, kolegą, przyjacielem. Nie potrafimy uwierzyć, że nie ma go już z nami. Wiemy, że od tej pory w naszej redakcji nic nie będzie już takie jak dotychczas. Łączymy się w bólu z pogrążoną w smutku rodziną. Bliskim Damiana składamy wyrazy współczucia. Damianie, nigdy o Tobie nie zapomnimy! Zawsze będziesz częścią naszej redakcji. Spoczywaj w pokoju!"

(MAC, 31.07.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.