Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 12, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Twitter pokaże konwencje wyborcze Republikanów i Demokratów

Serwis społecznościowy Twitter przeprowadzi bezpośrednie transmisje z konwencji wyborczych obu największych amerykańskich partii politycznych.

Przekazy będą dostępne w ramach usługi Twitter Live. Konwencja Republikanów rozpoczyna się w najbliższy poniedziałek (18 lipca). Demokraci będą obradować od 25 lipca. Partnerem Twittera w tym projekcie jest stacja telewizyjna CBS, która odpowiada za produkcję sygnału telewizyjnego z obu wydarzeń. Funkcjonalność usługi Twitter Live sprawdzano już podczas transmisji zmagań tenisistów na kortach Wimbledonu. W kwietniu br. liga futbolowa NFL i Twitter zawarły porozumienie, w ramach którego serwis będzie mógł transmitować wybrane mecze.

(LL, 12.07.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Temat: Euro 2016

Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 12, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet-RASP zakończył cykl "Euro - Misja 2016", hitem był program z premier Szydło

Premier Beata Szydło była uczestniczką programu "Euro - Misja 2016" pokazanego 21 czerwca

Codzienny program "Euro - Misja 2016" wygenerował dla Grupy Onet-RASP ponad 50 mln odtworzeń. Odcinek z udziałem premier Beaty Szydło obejrzano na żywo ponad 730 tys. razy.

Ostatni odcinek programu "Euro - Misja 2016" został wyemitowany w niedzielę 10 lipca br. (w dniu finałowego meczu Euro 2016). W sumie od listopada ub.r. wyemitowano 62 odcinki programu, które wygenerowały ponad 50 mln odtworzeń. Przed mistrzostwami program powstawał raz w tygodniu, a w trakcie mistrzostw codziennie. Prowadzącym audycję był najczęściej szef newsroomu sportowego Grupy Onet-RASP Michał Pol.
21 czerwca br. (w dniu meczu Polski z Ukrainą) program zrealizowano w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów z udziałem premier Beaty Szydło oraz ministra sportu i turystyki Witolda Bańki. Na żywo obejrzano go ponad 730 tys. razy, a przez pierwszą dobę zanotował ponad 1,2 mln odtworzeń. Odcinek ten został zrealizowany z wykorzystaniem siedmiu kamer, w tym dwóch bezprzewodowych. Był transmitowany w jakości HD.

(JM, 12.07.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.