Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 07, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Zaborski pożegnał się ze słuchaczami radiowej Trójki

Marcin Zaborski (fot. Piotr Król/Press)

Marcin Zaborski, prowadzący ”Puls Trójki” w Programie III Polskiego Radia, w czwartek pożegnał się ze słuchaczami.

”To było ponad piętnaście lat spotkań na antenie radiowej Trójki. Wiele się od Państwa i dzięki Państwu nauczyłem. Dziękuję, że mogłem 3mać się z Wami, dyskutować, wymieniać myśli, dzielić się inspiracjami”– napisał w mediach społecznościowych Marcin Zaborski. ”Jestem wdzięczny zarówno za wsparcie w trudnych sytuacjach, jak i za krytykę, która pozwalała mi się rozwijać. Dziękuję też wszystkim, którzy na Myśliwiecką 3/5/7 przez wszystkie te lata pomagali mi budować własną dziennikarską tożsamość” – czytamy w jego wpisie.
Słuchacze Trójki dziękowali Marcinowi Zaborskiemu za pracę zarówno na oficjalnym profilu stacji na Facebooku jak i na facebookowej stronie ”Ratujmy Trójkę”.
Marcin Zaborski do Programu III Polskiego Radia trafił w 2000 roku. W lutym br. ówczesna dyrektor Trójki Paulina Stolarek-Marat odsunęła Zaborskiego od prowadzenia ”Salonu politycznego Trójki. Ostatnio dziennikarz był gospodarzem popołudniowego ”Pulsu Trójki. (KOZ)

KOZ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: media narodowe

Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 11, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trwa dochodzenie, kto umieścił na profilu radiowej Jedynki mem z Dudą i Obamą

Na profilu Radiowej Jedynki żartowano z prezydenta Polski

W niedzielę po południu na profilu Programu I Polskiego Radia na Facebooku opublikowano mem drwiący z prezydenta Andrzeja Dudy. Dziennikarzom Jedynki zablokowano możliwość umieszczania postów w tym serwisie społecznościowym.

Na profilu Programu I Polskiego Radia pojawił się mem ze zdjęciem z odbywającego się w weekend w Warszawie szczytu NATO. Fotografia przedstawiała prezydenta Stanów Zjednoczonych Baracka Obamę, który wyciąga rękę do idącego w jego stronę prezydenta Andrzeja Dudy. Zdjęcie opatrzono napisem: „Chodź do zdjęcia. Pokażesz kolegom w więzieniu”. Post został szybko usunięty.
W redakcji Jedynki rozpoczęło się dochodzenie, kto zamieścił mem. Możliwość publikowania postów na profilu mają dziennikarze Programu I. Pojawiły się podejrzenia, że mógł to zrobić któryś ze zwolnionych ostatnio pracowników, bo znał hasła dostępu. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że dziennikarzom stacji zablokowano możliwość zamieszczania postów na profilu Jedynki na Facebooku. - Jesteśmy w trakcie wyjaśniania sprawy. To na pewno nikt z naszych pracowników – mówi tylko Jacek Raginis-Królikiewicz, wicedyrektor radiowej Jedynki.

(IKO, 11.07.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.