Temat: prasa

Dział: PERSONALIA

Dodano: Czerwiec 23, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karolina Baca-Pogorzelska odchodzi z "Rzeczpospolitej"

Karolina Baca-Pogorzelska (fot. Tomasz Jodłowski)

Karolina Baca-Pogorzelska będzie dziennikarką "Dziennika Gazety Prawnej" (Infor Biznes).

Baca-Pogorzelska z "Rzeczpospolitą" (Gremi Business Communication) była związana od 2003 roku. Początkowo była dziennikarką działu miejskiego, a od 2007 roku zajmuje się tematyką górnictwa węglowego (jest inżynierem górniczym II stopnia). Prowadzi blog Gornictwo2-0.pl. Pracę zawodową zaczynała w 1997 roku w "Dzienniku Wschodnim", w latach 2001-2002 była dziennikarką "Tygodnika Lubelskiego", a później na kilka miesięcy związała się z "Galą".
W "Dzienniku Gazecie Prawnej" Karolina Baca-Pogorzelska będzie pisała o górnictwie i energetyce. - Będę tam pracowała zdalnie, co będzie łatwiej pogodzić z wychowaniem dwójki małych dzieci – mówi dziennikarka.

(RUT, 23.06.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: telewizja

Dział: PERSONALIA

Dodano: Czerwiec 23, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Córka szefowej "Wiadomości" Marzeny Paczuskiej jest na stażu w "Panoramie"

Fakt24.pl podał, że na stażu w "Panoramie" TVP 2 jest wychowawczyni w prywatnym przedszkolu Maria Tętnik. To córka szefowej "Wiadomości" TVP 1 Marzeny Paczuskiej.

W rozmowie z Fakt24 Marzena Paczuska tłumaczy w jaki sposób jej córka trafiła do TVP: "Podania rutynowo rozpatruje dział kadr przy Woronicza. To są bezpłatne staże wakacyjne dla zainteresowanych pracą reportera telewizyjnego. Wcześniej odbywa się szkolenie. Jeden stażysta przyszedł do "Wiadomości", drugi do "Panoramy". Następni w drodze. U mnie jest super chłopak po maturze, syn jednego z naszych kolegów. Będzie dobry w przyszłości".
Po tej informacji Maria Tętnik usunęła swojego konto na Twitterze. Do sprawy odniosła się natomiast jej mama - Marzena Paczuska:

Z naszych informacji wynika, że na bezpłatnym stażu wakacyjnym w TAI są jeszcze dwie osoby: jedna przy montażu programów, a druga przy obsłudze studiów telewizyjnych.

(23.06.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.