Temat: książki

Dział: RADIO

Dodano: Czerwiec 23, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Joanna Mielewczyk zbiera pieniądze na książkę o bohaterach swojej audycji w Trójce

Joanna Mielewczyk, po tym jak straciła audycję ”Matka Polka feministka” w radiowej Trójce, chce wydać książkę o bohaterach programu. Zbiera na nią pieniądze na platformie crowdfundingowej.

Joanna Mielewczyk przez cztery lata w swojej audycji przeprowadziła ok. 200 rozmów z rodzicami. W książce dziennikarka chce opowiedzieć o kilkunastu z nich. Na ten cel zamierza zebrać na PolakPotrafi.pl do końca lipca br. 16,7 tys. zł. Ma już połowę tej kwoty. Jeśli zbierze 22 tys., uruchomi też stronę internetową.
Program III Polskiego Radia ostatnie wydanie audycji ”Matka Polka feministka” wyemitował we wtorek. Z ramówki radiowej Trójki spadł także drugi program Joanny Mielewczyk – ”Seks nasz powszedni”. Mielewczyk z rozgłośnią związana jest od 2004 roku.

(KOZ, 23.06.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.