Temat: radio

Dział: PERSONALIA

Dodano: Czerwiec 21, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zuzanna Dąbrowska odchodzi z Polskiego Radia

Zuzanna Dąbrowska (fot. Polskieradio.pl)

Zuzanna Dąbrowska, dziennikarka radiowej Jedynki, po sześciu latach odchodzi z Polskiego Radia.

Serwis Wirtualnemedia.pl napisał, że Dąbrowska złożyła wypowiedzenie. – Nie mieszczę się w formule programowej przyjętej przez obecną dyrekcję Jedynki – tłumaczy ”Presserwisowi” swoją decyzję Zuzanna Dąbrowska. – Nie było zapotrzebowania na moją obecność na antenie – dodaje.
Ostatnio Zuzanna Dąbrowska była jedną z prowadzących wieczorny magazyn ”Polska i świat” oraz ”Debatę Jedynki”. Wcześniej była gospodarzem m.in. audycji "Z kraju i ze świata", ”Sygnały dnia” oraz ”Inny temat”.
Do końca czerwca Dąbrowska będzie na urlopie, a od lipca obowiązywać ją ma trzymiesięczny okres wypowiedzenia. Zanim trafiła do Polskiego Radia, pracowała m.in. w TVP Info, ”Dzienniku” i ”Trybunie”.

(KOZ, 21.06.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: telewizja

Dział: PERSONALIA

Dodano: Czerwiec 22, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magdalena Sobkowiak odchodzi z TVP

Magdalena Sobkowiak po siedmiu latach pracy odchodzi z Telewizji Polskiej. Jedyną korespondentką TVP w Brukseli pozostanie Dominika Ćosić.

Magdalena Sobkowiak na placówce TVP w Brukseli była od stycznia 2015 roku. Wcześniej pracowała jako reporterka "Panoramy" TVP 2. Jak informuje biuro prasowe TVP, z dniem 30 czerwca br. umowa telewizji z Magdaleną Sobkowiak zostanie rozwiązana za porozumieniem stron.
Materiały z Brukseli nadal będzie robiła Dominika Ćosić, przejmując od lipca oficjalnie funkcję korespondentki. Pełniła te obowiązki już od początku czerwca br., gdy Magdalena Sobkowiak była nieobecna z powodu choroby.
Dominika Ćosić była wcześniej w Brukseli korespondentką tygodnika "Wprost" (w latach 2005-2010), a później "Gazety Prawnej". Od 2014 roku pisze do "Tygodnika do Rzeczy".
Magdalena Sobkowiak nie ujawniła nam swoich dalszych planów zawodowych.

(RUT, 22.06.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.