Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 14, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trenerka fitness Edyta Litwiniuk redaktor naczelną "Shape"

Edyta Litwiniuk (fot. materiały prasowe)

Edyta Litwiniuk, specjalista ds. dietetyki i planowania żywienia, została redaktor naczelną miesięcznika o zdrowym stylu życia „Shape” (Marquard Media Polska). Zastąpiła Monikę Klimczak, która rozstała się z wydawnictwem.

Monika Klimczak była naczelną magazynu od 2012 roku, a z wydawnictwem Hearst-Marquard Publishing związana była od 16 lat. Klimczak nie komentuje odejścia z wydawnictwa. Nowa naczelna Edyta Litwiniuk jest wielokrotną medalistką mistrzostw Polski w lekkiej atletyce i byłą zawodniczką kadry narodowej w biegach sprinterskich, a także m.in. trenerką fitness.
Średnia sprzedaż magazynu "Shape" w pierwszym kwartale br. wyniosła 11 868 egz.

(IKO, 14.06.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 15, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

”The Sun” popiera Brexit

Wczorajsza jedynka "The Sun"

Najpopularniejszy brytyjski tytuł prasowy, dziennik ”The Sun”, wyraził wczoraj swoje poparcie dla wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Gazeta należącą do koncernu medialnego Ruperta Murdocha opublikowała we wtorek na stronie tytułowej wstępniak, w którym redakcja wyraźnie opowiedziała się po stronie zwolenników tzw. Brexitu. Tekst opatrzono tytułem ”Uwierz w Brytanię”. Komentatorzy cytowani przez media branżowe wskazują, że postawa poczytnej gazety (średnia sprzedaż to 1,8 mln egz.) może mieć znaczący wpływ na wyniki referendum w sprawie wyjścia Wielkiej Brytanii ze struktur unijnych, które odbędzie się 23 czerwca.

(LL, 15.06.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.