Temat: książki

Dział: PRASA

Dodano: Maj 31, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wydawnictwo Znak Literanova oferuje płatny staż za recenzję książki

(fot. Pixabay)

Wydawnictwo Znak Literanova prowadzi konkurs "Krytyka Nova", w którym można wygrać płatny staż w tym wydawnictwie. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu recenzji co najmniej jednej z pięciu książek Wydawnictwa Znak Literanova.

- Nie muszą to być typowe recenzje na piśmie. Zachęcamy też do przesyłania grafik i filmów – mówi Paula Wolecka z biura prasowego wydawnictwa. - Konkurs jest przeznaczony przede wszystkim dla studentów, bo staż, będący główną nagrodą, odbędzie się we wrześniu, czyli w czasie studenckich wakacji. Szukamy osób kreatywnych, które nas czymś zaskoczą – dodaje. Po stażu zwycięzca konkursu ma szansę pozostać w Znaku dłużej. - To będzie zależało od przebiegu stażu, od tego, jaką wiedzą, umiejętnościami i pracą ta osoba się wykaże – stwierdza Paula Wolecka.
W konkursie można też wygrać czytnik e-booków Kindle Paperwhite 3 (druga nagroda) i pakiet książek z serii Proza PL oraz pięć wybranych książek Wydawnictwa Znak Literanova. W jury oceniającym recenzje znjdzie się m.in. Sylwia Chutnik.

(RUT, 31.05.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.