Temat: książki

Dział: INTERNET

Dodano: Maj 23, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Włodek Markowicz napisał książkę. Miało być o e-sporcie, wyszło o życiu

Książka Włodka Markowicza, byłego współautora wideobloga Lekko Stronniczy, pt. „Kropki” (Wydawnictwo Znak) nawiązuje do filmu pod tym samym tytułem, za który youtuber  otrzymał nagrodę Grand Video Awards 2015 w kategorii Vlog. Dotyczy tego samego, czyli życia.

Markowicz przeprowadza czytelników przez swoją drogę ku "dorosłości, pokorze i zrozumieniu". Pierwsza kropka dotyczy nastoletniego buntu, czyli zderzenia z rzeczywistością, weryfikacją poglądów. Kolejne kropki-rozdziały to: Główny bohater, Światopogląd, Radość, Sprzeciw, System, Relacje, Sens.

- Dostałem propozycję napisania książki o e-sporcie. Zacząłem ją pisać, ale po kilku miesiącach uznałem, że ważniejsze są dla mnie "Kropki". Miesiąc przed terminem zmieniłem temat i wręcz wyplułem książkę z siebie – mówi Włodek Markowicz. - Dręczącym mnie problemem, który chciałem rozwiązać jest bycie sobą i tego, że ludzie cisi też mają coś do powiedzenia w społeczeństwie. Wydaje mi się, że do nich ta książka może trafić najbardziej. Aczkolwiek pisząc nie miałem w głowie konkretnej grupy docelowej. W dzisiejszym świecie, często płaskim, nudnym i jednoliniowym, takie tematy wbrew pozorom ludzi mocno interesują. Staram się analizować pewne zjawiska społeczne. Jest to forma terapii dla mnie i może nawet dla czytelnika – opowiada Markowicz.

(IKO, 23.05.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.