Temat: radio

Dział: PERSONALIA

Dodano: Maj 10, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Kościelniak odchodzi z radiowej Jedynki

Małgorzata Kościelniak po odejściu z RMF FM przez ponad rok była naczelną Radia Weekend (fot. Maria Sowisło)

Dziennikarka radiowej Jedynki Małgorzata Kościelniak odchodzi z Polskiego Radia. Przechodzi do Radia Zet Gold (Eurozet) – wynika z ustaleń "Presserwisu".

Wczoraj poprowadziła po raz ostatni ”Muzyczną Jedynkę" w Programie I. Kościelniak przechodzi do innej rozgłośni, ale nie zdradza – do której. – Dostałam dobrą propozycję pracy – mówi Małgorzata Kościelniak. - Bardzo cenię ludzi z Jedynki, z którymi pracowałam przez dwa lata, i chętnie bym tam została, ale zmiany, które bardzo szybko obecnie zachodzą w tym radiu, nie pozwalają mi na to - tłumaczy Kościelniak.
Według ustaleń "Presserwisu" Kościelniak w przyszłym tygodniu pojawi sie na antenie Radia Zet Gold.
Małgorzata Kościelniak do Programu I dołączyła pod koniec czerwca 2014 roku, prowadząc weekendową audycję ”Lato z Radiem Extra”. Później była gospodarzem ”Muzycznej Jedynki” i sobotnio-niedzielnych pasm.
Kościelniak od maja 2011 roku do września 2012 roku była redaktor naczelną chojnickiego Radia Weekend. W 2010 roku, po ponad dziewięciu latach, odeszła z RMF FM. W latach 1992-2001 pracowała w Radiu Eska.

(KOZ, 10.05.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.