Temat: radio

Dział: PERSONALIA

Dodano: Maj 10, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Kościelniak odchodzi z radiowej Jedynki

Małgorzata Kościelniak po odejściu z RMF FM przez ponad rok była naczelną Radia Weekend (fot. Maria Sowisło)

Dziennikarka radiowej Jedynki Małgorzata Kościelniak odchodzi z Polskiego Radia. Przechodzi do Radia Zet Gold (Eurozet) – wynika z ustaleń "Presserwisu".

Wczoraj poprowadziła po raz ostatni ”Muzyczną Jedynkę" w Programie I. Kościelniak przechodzi do innej rozgłośni, ale nie zdradza – do której. – Dostałam dobrą propozycję pracy – mówi Małgorzata Kościelniak. - Bardzo cenię ludzi z Jedynki, z którymi pracowałam przez dwa lata, i chętnie bym tam została, ale zmiany, które bardzo szybko obecnie zachodzą w tym radiu, nie pozwalają mi na to - tłumaczy Kościelniak.
Według ustaleń "Presserwisu" Kościelniak w przyszłym tygodniu pojawi sie na antenie Radia Zet Gold.
Małgorzata Kościelniak do Programu I dołączyła pod koniec czerwca 2014 roku, prowadząc weekendową audycję ”Lato z Radiem Extra”. Później była gospodarzem ”Muzycznej Jedynki” i sobotnio-niedzielnych pasm.
Kościelniak od maja 2011 roku do września 2012 roku była redaktor naczelną chojnickiego Radia Weekend. W 2010 roku, po ponad dziewięciu latach, odeszła z RMF FM. W latach 1992-2001 pracowała w Radiu Eska.

(KOZ, 10.05.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: radio

Dział: PERSONALIA

Dodano: Maj 11, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grażyna Torbicka korespondentką stacji Eurozetu z Cannes

Grażyna Torbicka (fot. mat. prasowe Eurozet)

Grażyna Torbicka jest wysłanniczką Radia Zet i Zet Chilli (Eurozet) na 69. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes.

Festiwal zaczyna się dzisiaj i potrwa do 22 maja. Grażyna Torbicka będzie przygotowywać codzienne relacje z Cannes dla „Wiadomości Radia Zet”, opowie też o najciekawszych wydarzeniach festiwalowych w programie „Uważam Zet”. W soboty i niedziele w audycji „Życie jak marzenie” połączy się z nią Marzena Chełminiak. Grażyna Torbicka pojawi się również na antenie Radia Zet Chilli, gdzie jej relacje festiwalowe będzie można usłyszeć od poniedziałku do piątku po godz. 14.
Grażyna Torbicka do końca marca br. pracowała w Telewizji Polskiej. Po odejściu z TVP została twarzą L’Oréal Paris.
Biuro prasowe Eurozet nie informuje, czy planuje dłuższą współpracę z dziennikarką. Z Grażyną Torbicką nie udało nam się wczoraj skontaktować.

(RUT, 11.05.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.