Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 16, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Kraśko powiedział dzień dobry widzom TVN, zastąpił Bartosza Węglarczyka

Piotr Kraśko (fot. Marcin Obara dla Press)

Piotr Kraśko dziś zadebiutował w "Dzień dobry TVN". Poranny program TVN będzie prowadził w parze z Kingą Rusin w weekendy. Zastąpił Bartosza Węglarczyka, który od kwietnia jest dyrektorem programowym Grupy Onet.pl.

W sobotę spółprowadzący "Dzień dobry TVN" Kinga Rusin i Piotr Kraśko gościli Jolantę Pieńkowską, która od 11 kwietnia prowadzi w TVN24 Bis program "Fakty z zagranicy". Podczas rozmowy poinformowano, że Kraśko od najbliższego poniedziałku (18 kwietnia) będzie jednym z prowadzących ten codzienny wieczorny program TVN24 Bis.
Piotr Kraśko został odsunięty od prowadzenia "Wiadomości" wraz z Dianą Rudnik zaraz po tym jak prezesem TVP został w styczniu br. Jacek Kurski.
Diana Rudnik po odejściu z TVP prowadzi weekenodwe "Fakty po południu" w TVN 24.

(JJ, 16.04.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 16, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Twórca festiwalu TOPtrendy Polsatu ma przygotować opolski festiwal TVP 1

Marcin Perzyna, były dyrektor ds. projektów specjalnych i impresariatu Telewizji Polsat, prawdopodobnie będzie odpowiadał za produkcję tegorocznego festiwalu w Opolu, transmitowanego przez Program 1 Telewizji Polskiej – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

- W tej chwili nie mam w tej sprawie nic do powiedzenia – ucina Marcin Perzyna. W 2014 roku Perzyna rozstał się z Telewizją Polsat, gdzie przez osiem lat był dyrektorem ds. projektów specjalnych i impresariatu. Realizował m.in. festiwal TOPtrendy, Top of the Top i imprezy sylwestrowe Polsatu. Obecnie prowadzi firmę Festival Group, którą założył w 1999 roku. Po jego odejściu Polsat (od 2015 roku) zamiast festiwalu TOPtrendy organizuje w Sopocie SuperHit Festiwal.
W dniach 12-14 czerwca ub.r. Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu oglądało w TVP 1 średnio 2,98 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement). Biuro prasowe TVP nie odpowiedziało nam na pytania w sprawie Marcina Perzyny.

(RUT, 16.04.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.