Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 05, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Youtuber i działacz PiS - Ziemowit Kossakowski - został dziennikarzem TVP.info

Ziemowit Kossakowski

Youtuber Ziemowit Kossakowski został dziennikarzem informacyjnego serwisu internetowego Telewizji Polskiej – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

Ziemowit Kossakowski prowadzi na YouTube kanał Piast.TV. W 2014 roku jako członek Prawa i Sprawiedliwości bez powodzenia startował w wyborach samorządowych. W ubiegłorocznej kampanii prezydenckiej było głośno o pytaniach, jakie zadawał ubiegającemu się o reelekcję prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu. Pytał m.in. o start dla młodych, bo żeby dorobić, wyjeżdża do Norwegii. Bronisław Komorowski odpowiedział, że sam jeździł za granicę do pracy. Kossakowski komentował potem, goszcząc w Telewizji Republika, że po co było obalać komunizm, "skoro teraz jest tak samo". Youtuber usiłował też na spacerze zapytać Bronisława Komorowskiego o kontakty z oficerem KGB.
Z Ziemowitem Kossakowskim nie udało nam się skontaktować.

(RUT, 05.04.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.