Temat: Grand Press Photo

Dział: IMPREZY

Dodano: Kwiecień 05, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Najlepsze zdjęcia prasowe wystawione w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy

Od 1 kwietnia br. w Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy można oglądać pokonkursową wystawę Grand Press Photo 2015.

Na ekspozycji w nowoczesnym centrum handlowym, jakim jest Galeria Pomorska w Bydgoszczy, prezentowane są 73 pojedyncze zdjęcia i 13 fotoreportaży, które trafiły do finału Grand Press Photo 2015. Zwiedzający mogą też zobaczyć zwycięskie projekty dokumentalne oraz Photo Book of The Year 2014.
- Wszystkie ekspozytory ustawiliśmy w jednym pasażu, wystawa robi wrażenie na gościach - mówi Izabella Knitter-Chmara, marketing manager w Galerii Pomorskiej. - We wrześniu 2015 roku nasza galeria została rozbudowana i mamy teraz większe pasaże, które pozwalają na organizację takich wydarzeń. Wystawę fotografii w Galerii Pomorskiej mamy pierwszy raz. Już po samej liczbie wyświetleń postu na Facebooku informującego o wystawie widzimy, jak duże jest nią zainteresowanie - dodaje Izabella Knitter-Chmara.
Wystawę w Galerii Pomorskiej można oglądać do 14 kwietnia br. w godzinach jej otwarcia - od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, a w niedziele w 10-20. Galeria Pomorska mieści się przy ulicy Fordońskiej 141 w Bydgoszczy.
Partnerami wystawy są Galeria Pomorska i Miasto Bydgoszcz. Patroni medialni to "Gazeta Pomorska" i radio PiK.
Mecenasem Grand Press Photo 2015 jest Nikon Polska. Sponsorem konkursu i wystaw  jest PZU. Partnerem głównym - Polskie LNG.

(fot. Galeria Pomorska)
(fot. Galeria Pomorska)
(fot. Galeria Pomorska)

(05.04.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.