Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 21, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TV Biełsat ponownie stara się o akredytację na Białorusi

Alaksej Minczonak wręcza dokumenty przedstawicielowi białoruskiego MSZ (fot. TV Biełsat)

TV Biełsat po raz kolejny składa wniosek o akredytację do białoruskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

”Złożyliśmy wniosek o akredytację – nie dla punktu korespondenckiego, ale dla pojedynczych korespondentów i operatorów. Dokumenty przygotowaliśmy zgodnie z wymogami, dlatego nie może być formalnych podstaw dla odmowy” – podkreślił oficjalny przedstawiciele Biełsatu w Mińsku Alaksej Minczonak.
Białoruski MSZ trzykrotnie już odmawiał rejestracji punktu korespondenckiego stacji, tłumacząc to wcześniejszym brakiem akredytacji. Stacja przypomina, że dziennikarze współpracujący z nią regularnie skazywani są za nielegalny ”wyrób produkcji medialnej”.
Jutro swoją oficjalną wizytę na Białorusi rozpoczyna szef polskiego MSZ Witold Waszczykowski, który ma w planach spotkanie z prezydentem Łukaszenką i ministrem spraw zagranicznych Uładzimirem Makiejem.
TV Biełsat 10 grudnia 2007 roku uruchomiła Telewizja Polska.

(KOZ, 21.03.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: media narodowe

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 21, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamila Biedrzycka-Osica odchodzi z TVP

Array

Dziennikarka TVP Info Kamila Biedrzycka-Osica poinformowała, że odchodzi z Telewizji Polskiej.

Blisko dwa tygodnie temu Kamila Biedrzycka-Osica została odsunięta od prowadzenia programu ”Gość Poranka” w TVP Info. Przestała także pracować jako reporterka.
Kamila Biedrzycka-Osica do TVP Info trafiła w styczniu 2012 roku. Do listopada 2011 roku była reporterką sejmową TVN 24. Wcześniej pracowała w Radiu Tok FM, zajmując się gospodarką, a potem w RMF FM, gdzie realizowała materiały społeczno-polityczne.

KOZ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.