Dział: RADIO

Dodano: Marzec 18, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zwalniani pracownicy Polskiego Radia mają zakaz wstępu do stacji

.

W Polskim Radiu istnieje lista byłych pracowników, którzy mają zakaz wstępu do radia – dowiedział się ”Presserwis”. Wczoraj do siedziby Trójki nie wpuszczono Magdy Jethon, byłej dyrektor tej rozgłośni i jej wieloletniej dziennikarki.

Według naszych ustaleń ochrona otrzymała informację, że nie należy wpuszczać też m.in. byłego prezesa Andrzeja Siezieniewskiego, byłego dyrektora Centrum Rozwoju Radiofonii Cyfrowej Krzysztofa Łuszczewskiego i Michała Niewiadomskiego, który był kierownikiem redakcji aktualności radiowej Jedynki.
Jak opowiadają nam pracownicy Polskiego Radia, wczoraj nie chciano wpuścić Magdy Jethon.
- Nic o tym nie wiem. Muszę to wyjaśnić. Poproszę jutro o telefon - powiedziała nam wczoraj wieczorem prezes Polskiego Radia Barbara Stanisławczyk, pytana o listę osób, objętych zakazem wstępu. Z kolei p.o. dyrektor Trójki Szymon Sławiński stwierdził: - Nic o tym nie wiem, nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć. Od pana się o tym dowiaduję.
Jerzy Sosnowski dostał wypowiedzenie z Trójki.

(KOZ, 18.03.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: RADIO

Dodano: Marzec 20, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wiceszef portalu Polskieradio.pl Maciej D. Ociepka ustąpił po tygodniu

.

Maciej D. Ociepka po tygodniu zrezygnował z funkcji zastępcy dyrektora - redaktora naczelnego portalu Polskieradio.pl.

Polskie Radio poinformowało o tym w piątek lakonicznym komunikacie, nie podając szczegółów. - Zrezygnował z przyczyn osobistych - mówi dyrektor portalu Polskieradio.pl Krzysztof Kossowski.
Maciej D. Ociepka został wicedyrektorem portalu Polskieradio.pl w piątek, 11 marca. W ub.r. przez kilka miesięcy był kierownikiem redakcji internetowej Polskiego Radia RDC. Pracował m.in. w firmach Euro-Wena, Pol-Press i Blogosfera.
Wcześniej zarząd Polskiego Radia odwołał dyrektora Polskieradio.pl Andrzeja Mietkowskiego i jego zastępcę Pawła Ławińskiego. Po ich odwołaniu funkcję dyrektora objął Krzysztof Kossowski, były wydawca programów publicystycznych i informacyjnych w Telewizji Republika.

(KOZ, 20.03.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo