Dział: RADIO

Dodano: Marzec 18, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zwalniani pracownicy Polskiego Radia mają zakaz wstępu do stacji

.

W Polskim Radiu istnieje lista byłych pracowników, którzy mają zakaz wstępu do radia – dowiedział się ”Presserwis”. Wczoraj do siedziby Trójki nie wpuszczono Magdy Jethon, byłej dyrektor tej rozgłośni i jej wieloletniej dziennikarki.

Według naszych ustaleń ochrona otrzymała informację, że nie należy wpuszczać też m.in. byłego prezesa Andrzeja Siezieniewskiego, byłego dyrektora Centrum Rozwoju Radiofonii Cyfrowej Krzysztofa Łuszczewskiego i Michała Niewiadomskiego, który był kierownikiem redakcji aktualności radiowej Jedynki.
Jak opowiadają nam pracownicy Polskiego Radia, wczoraj nie chciano wpuścić Magdy Jethon.
- Nic o tym nie wiem. Muszę to wyjaśnić. Poproszę jutro o telefon - powiedziała nam wczoraj wieczorem prezes Polskiego Radia Barbara Stanisławczyk, pytana o listę osób, objętych zakazem wstępu. Z kolei p.o. dyrektor Trójki Szymon Sławiński stwierdził: - Nic o tym nie wiem, nie mogę ani potwierdzić, ani zaprzeczyć. Od pana się o tym dowiaduję.
Jerzy Sosnowski dostał wypowiedzenie z Trójki.

(KOZ, 18.03.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.