Dział: IMPREZY

Dodano: Marzec 15, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krakowskie hotele Vienna House świętowały rebranding

4 marca 2016 w Vienna House Easy Chopin Cracow odbył się jarmark, a po nim klubowa impreza w garażu podziemnym hotelu Vienna House Cracow. W ten sposób krakowskie hotele sieci Vienna House po rebrandingu zaprezentowały się dziennikarzom, branży eventowej i kontrahentom.

Sieć Vienna House stawia teraz na proste przyjemności, kulinarne doznania z dużą domieszką lokalnego kolorytu oraz oryginalne pomysły eventowe. Dlatego też impreza na powitanie nowej marki miała taki właśnie charakter. Odbyła się w obu krakowskich hotelach sieci. Hotel Vienna House Easy Chopin Cracow jest synonimem lokalnej gościnności i domowej atmosfery, dlatego też w hotelu tym goście imprezy mogli poczuć się jak na krakowskim jarmarku. Potem goście udali się na drugą część imprezy – do andel’s by Vienna House Cracow. Ta marka stawia na design, styl i nowoczesność. Dlatego afterparty miało klubowy charakter i odbyło się w garażu podziemnym hotelu.

Gości po świecie Vienna House oprowadzali Tomasz Piórkowski, regionalny dyrektor Vienna House Poland na region południowy i general manager andel’s by Vienna House Cracow oraz Ewa Nowakowska, general manager Vienna House Easy Chopin Cracow.

Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć

(PR, 15.03.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.