Dział: RADIO

Dodano: Marzec 10, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Szefowa Trójki Paulina Stolarek-Marat podała się do dymisji

Paulina Stolarek-Marat po miesiącu zrezygnowała z kierowania Programem III Polskiego Radia. Ogłosiła to dzisiaj zespołowi Trójki.

O dymisji Pauliny Stolarek-Marat poinformował jako pierwszy serwis Wyborcza.pl. O godz. 16 z zespołem Trójki ma się spotkać prezes Polskiego Radia Barbara Stanisławczyk.
Według ustaleń ”Presserwisu”, odchodząca dyrektor powiedziała zespołowi Programu III, że nie jest w stanie realizować swojej wizji.
”Chciałam Trójki niesłużącej partykularnym bądź politycznym celom, rozwijającej się w nawiązaniu do jej najlepszych, twórczych tradycji. Nie udało się. Zapewne wykazałam się naiwnością. Okazało się, że jestem na szczycie barykady, a kule lecą z obu stron” – napisała w oświadczeniu Paulina Stolarek-Marat.
Paulina Stolarek-Marat dyrektor Programu III została 4 lutego br.
W latach 1990-2000 pracowała w Radiu Zet – była m.in. sekretarzem redakcji i szefową działu informacji oraz redaktor naczelną rozgłośni. Od końca 2003 roku była zastępcą a potem redaktorem naczelnym miesięcznika ”Marie Claire” (HFMC Polska). Stanowisko to zajmowała do zamknięcia magazynu pod koniec 2005 roku. Później trafiła do miesięcznika ”Voyage” (Marquard Media Polska) – początkowo pracowała jako wicenaczelna, a od stycznia 2007 roku była redaktor naczelną. Tytułem kierowała do drugiej połowy 2013 roku. Ostatnio współpracowała m.in. z miesięcznikiem "Art & Business" (Art & Business Magazine SA).

KOZ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.