Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 10, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Adamczyk gospodarzem ”Z drugiej strony” w TVP Polonia

TVP Polonia od soboty emitować będzie nowy program publicystyczny ”Z drugiej strony”, który poprowadzi Michał Adamczyk.

Program ma podsumowywać najważniejsze i najciekawsze wydarzenia tygodnia, nie tylko polityczne, gospodarcze i społeczne, ale także kulturalne i obyczajowe.
”Tematy, które będziemy poruszać w programie będą komentowane – trochę przekornie – przez zagranicznych korespondentów pracujących w Polsce oraz cudzoziemców, którzy od lat tutaj żyją, pracują i kochają nasz kraj. Dlaczego tacy goście? Patrzą i oceniają sytuację w Polsce inaczej niż my, Polacy. Z innej perspektywy - często ciekawej i zaskakującej,… z drugiej strony” – tłumaczy Magdalena Tadeusiak, dyrektor TVP Polonia.
”Z drugiej strony” poprowadzi Michał Adamczyk, jeden z gospodarzy ”Wiadomości” TVP 1. Nowy program emitowany będzie w soboty o 18.50. W ramówce zajmie miejsce magazynu ”Tygodnik.pl” prowadzonego przez Grzegorza Nawrockiego.

KOZ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.