Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Marzec 01, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Witkowski nie jest już rzecznikiem PZU

Michał Witkowski (fot. Wojciech Artyniew/Press)

Michał Witkowski, rzecznik prasowy i dyrektor komunikacji korporacyjnej Grupy PZU, po 13 latach, rozstał się z firmą. Jego miejsce zajęła Kinga Kobus.

Michał Witkowski z PZU związany był od 2003 roku. Pracował w tej firmie jako dyrektor biura komunikacji korporacyjnej (zajmował się CSR, komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną, mediami społecznościowymi) i rzecznik prasowy. Odpowiadał za komunikację m.in. rebrandingu PZU, debiutu giełdowego spółki, ugody akcjonariuszy czy akwizycji zagranicznych. Dwukrotnie ogłoszony najlepszym rzecznikiem prasowym branży ubezpieczeniowej według ARC Rynek i Opinia. PZU od dwóch lat jest na pierwszym miejscu rankingu Top Marka miesięcznika "Press", który pokazuje medialność brandów z poszczególnych branż.
Rzeczniczką prasową PZU jest teraz Kinga Kobus. Związana jest z Grupą PZU od 2003 roku, ostatnio pracowała jako kierownik zespołu wsparcia programów zdrowotnych. Od 2012 roku jest również członkiem zarządu Fundacji PZU.
Z końcem lutego br. PZU rozstało się z Martą Życińską, dyrektor biura marketingu PZU, i Andrzejem Wojtyną, dyrektorem ds. komunikacji.
20 stycznia br. nowym prezesem PZU został Michał Krupiński, zastąpił Andrzeja Klesyka. 

(DR, 01.03.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Marzec 15, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Waldemar Grzegorczyk został rzecznikiem Ministerstwa Finansów

Rzecznikiem prasowym Ministerstwa Finansów został Waldemar Grzegorczyk, były dziennikarz "Rzeczpospolitej". Zastąpił Wiesławę Dróżdż.

Waldemar Grzegorczyk został rzecznikiem prasowym oraz dyrektorem nowo powstałego departamentu komunikacji i promocji resortu, który ma przejęć zadania dotychczasowego biura prasowego oraz kompetencje edukacyjne resortu.
Wcześniej pracował jako dziennikarz "Rzeczpospolitej", "Gazety Prawnej" oraz "Dziennika". Był rzecznikiem prasowym Ciech SA oraz ZUS.

(DR, PAP, 15.03.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo