Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 26, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jeremy Clarkson zapłacił 100 tys. funtów odszkodowania za pobicie

Oisin Tymon, producent telewizyjny, który został pobity przez Jeremy’ego Clarksona, byłego prezentera programu "Top Gear", zgodził się na zawarcie ugody. Clarkson zapłacił mu za to.

Dziennik “The Guardian” ujawnił, że w ramach ugody Clarkson wypłacił Tymonowi odszkodowanie w wysokości 100 tys. funtów i oficjalnie go przeprosił. W listopadzie ub.r. Tymon pozwał popularnego prezentera, oskarżając go o pobicie i dyskryminację na tle rasowym.
Wiosną ub.r. BBC zdecydowało, że nie przedłuży kontraktu z prowadzącym "Top Gear". Przyczyną było jego zachowanie w hotelu w Newcastle, gdzie zatrzymała się ekipa kręcąca program. Doszło tam do sprzeczki i bójki między Clarksonem a Tymonem.

(LL, 26.02.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 26, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Legutko pokieruje TVP Kraków

Piotr Legutko, szef krakowskiego oddziału "Gościa Niedzielnego", został pełniącym obowiązki dyrektora i redaktora naczelnego oddziału Telewizji Polskiej w Krakowie.

W związku z nowymi obowiązkami Legutko od marca przestanie kierować krakowskim oddziałem tygodnika "Gość Niedzielny". Pozostaje natomiast wiceprezesem Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.
Piotr Legutko wcześniej był redaktorem naczelnym krakowskiego ”Dziennika Polskiego”. W latach 2006-2007 pracował w TVP, m.in. jako zastępca dyrektora Agencji Informacji.
Od 2011 roku krakowskim oddziałem TVP kierował Leszek Dziura.

(KOZ, 26.02.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.