Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 25, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Szkolnikowski zastąpił Mariana Kubalicę w TVP Sport

Marek Szkolnikowski (fot. materiały prasowe TVP)

Zastępcą dyrektora TVP Sport został Marek Szkolnikowski. Z kanałem jest związany od 2008 roku. Pracował jako dziennikarz sportowy. Biegle mówi po angielsku, niemiecku, włosku i rosyjsku.

Marek Szkolnikowski przejął obowiązki Mariana Kubalicy, który od 23 lutego br. nie jest już zastępcą szefa anteny.
Szefem TVP Sport jest Włodzimierz Szaranowicz.

(25.02.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 26, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jeremy Clarkson zapłacił 100 tys. funtów odszkodowania za pobicie

Oisin Tymon, producent telewizyjny, który został pobity przez Jeremy’ego Clarksona, byłego prezentera programu "Top Gear", zgodził się na zawarcie ugody. Clarkson zapłacił mu za to.

Dziennik “The Guardian” ujawnił, że w ramach ugody Clarkson wypłacił Tymonowi odszkodowanie w wysokości 100 tys. funtów i oficjalnie go przeprosił. W listopadzie ub.r. Tymon pozwał popularnego prezentera, oskarżając go o pobicie i dyskryminację na tle rasowym.
Wiosną ub.r. BBC zdecydowało, że nie przedłuży kontraktu z prowadzącym "Top Gear". Przyczyną było jego zachowanie w hotelu w Newcastle, gdzie zatrzymała się ekipa kręcąca program. Doszło tam do sprzeczki i bójki między Clarksonem a Tymonem.

(LL, 26.02.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.