Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 16, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marian Kubalica, wiceszef TVP Sport, odchodzi z Telewizji Polskiej

Marian Kubalica (fot. TVP Sport)

Marian Kubalica, zastępca dyrektora TVP Sport, odchodzi z Telewizji Polskiej. Wczoraj pożegnał się z kolegami.

Formalnie Kubalica jest jeszcze na wypowiedzeniu. – Potwierdzam, że odchodzę z telewizji – mówi "Presserwisowi" Marian Kubalica. Nie zdradza dalszych planów zawodowych.
Wicedyrektorem TVP Sport był od 2011 roku, wcześniej pełnił m.in. funkcję dyrektora biura zarządu i wicedyrektora biura kadr. W TVP pracował w latach 1998-2002 i 2010-2016.

(RUT, 16.02.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 16, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Skowroński będzie miał "24 minuty" w TVP Info

Krzysztof Skowroński jest prezesem SDP (fot. archiwum Press)

Krzysztof Skowroński, prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i były dyrektor radiowej Trójki, poprowadzi autorski program publicystyczny w wiosennej ramówce TVP Info – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

Z ustaleń "Presserwisu" wynika, że program Skowrońskiego jest przygotowywany pod roboczym tytułem „24 minuty” i ma być nadawany w poniedziałki o 19.10.
Krzysztof Skowroński jest założycielem i szefem internetowego Radia Wnet. W przeszłości był dyrektorem Programu III Polskiego Radia (2006-2009). W telewizji publicznej prowadził już „Wywiad i opinie” i był jednym z gospodarzy „Gościa Jedynki” (oba programy emitował TVP 1). Karierę dziennikarza zaczynał w latach 90. ubiegłego wieku w Radiu Zet, gdzie  prowadził m.in. programy „Gość Radia Zet”, „Śniadanie z Radiem Zet”, „Koktajl Mołotowa”, „Jazda polska”.
Krzysztof Skowroński pytany wczoraj przez "Presserwis" o nowy program w TVP Info poprosił o telefon dzisiaj.

(RUT, 16.02.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.