Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 11, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP Historia wprowadza debaty na żywo, prowadzącym Piotr Gursztyn

TVP Historia od marca br. będzie emitować cotygodniowe debaty historyczne. Program, realizowany na żywo, poprowadzi Piotr Gursztyn, od stycznia br. dyrektor kanału.

Premierowe wydania mają być nadawane co czwartek o godz. 21. – Będę starał się nawiązywać do bieżących wydarzeń – zapowiada Piotr Gursztyn. Jako przykład podaje planowane na połowę marca otwarcie, z udziałem prezydenta RP, muzeum w Markowej, upamiętniającego Polaków ratujących Żydów. – To doskonały moment do rozmowy na temat relacji polsko-żydowskich w czasie II wojny światowej – opowiada Gursztyn. – Ostatnie dyskusje o powstaniu warszawskim czy Jedwabnem toczyły się obok TVP Historia, w Internecie czy w prasie. Chciałbym, żeby to tutaj było centrum dyskusji – dodaje.

(KOZ, 11.02.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.