Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 08, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Mastalerek za Tomasza Filla w PKN Orlen

Marcin Mastalerek (fot. materiały prasowe PiS)

Marcin Mastalerek, były rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości (PiS), zastąpił Tomasza Filla na stanowisku dyrektora wykonawczego ds. komunikacji korporacyjnej w PKN Orlen.

Do zadań dyrektora komunikacji w PKN Orlen należy m.in. nadzór nad działaniami PR w Polsce oraz na rynkach zagranicznych.
Mastalerek w latach 2014-2015 był rzecznikiem prasowym PiS. W latach 2011-2015 był posłem na Sejm RP VII kadencji. W latach 2010-2011 był radnym sejmiku województwa łódzkiego.
Tomasz Fill do PKN Orlen trafił w 2010 roku, po rezygnacji z pracy w Orange Polska. Wcześniej zarządzał PR-em w Grupie PZU, PKO BP a także PGNiG. W Orlenie odpowiadał za całość komunikacji korporacyjnej w Polsce oraz na rynkach zagranicznych. Orlen szczególne wyzwania PR miał na Litwie i w Czechach, gdzie firma zmagała się z powracającymi co jakiś czas negatywnymi opiniami tamtejszych władz na temat inwestorów z Polski.
W październiku 2015 płocki koncern po raz drugi z rzędu był liderem zestawienia Top Marka - najczęściej i najlepiej opisywanych marek w Polsce. W ciągu roku na temat Orlenu pojawiło się więcej publikacji niż o czterech pozostałych markach paliwowych łącznie. Tomasz Fill zakończy współpracę z firmą z końcem lutego br. (PR, DR)

 

(08.02.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Luty 10, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były sekretarz redakcji "Przeglądu Sportowego" rzecznikiem Śląska Wrocław

(fot. pixabay.com)

Krzysztof Świercz, który do stycznia br. był sekretarzem redakcji „Przeglądu Sportowego” (Ringier Axel Springer), został rzecznikiem prasowym klubu piłkarskiego Śląsk Wrocław.

Świercz przez wiele lat był zastępcą redaktora naczelnego „PS”, a przez ostatnie dwa lata sekretarzem redakcji. W przeszłości pracował w działach sportowych m.in. „Gazety Wyborczej” we Wrocławiu, a także „Super Expressu” i „Faktu”. Równolegle z pracą w klubie będzie wykładowcą wydziału dziennikarstwa na Uniwersytecie Wrocławskim. Na stanowisku rzecznika prasowego klubu piłkarskiej Ekstraklasy zastąpił Michała Mazura, który odchodzi po siedmiu latach.
- Krzysztof Świercz zakończył pracę w "Przeglądzie Sportowym" 31 stycznia. Teraz obowiązki sekretarza redakcji zostaną podzielone między kilka osób. Największe kompetencje otrzyma Paweł Wołosik, szef działu Inne sporty - informuje redaktor naczelny "PS" Michał Pol.

(MAC, 10.02.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo