Dział: PERSONALIA

Dodano: Marzec 30, 2006

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Kęskrawiec wraca do ”Newsweeka”

Marek Kęskrawiec 1 maja wraca do redakcji tygodnika ”Newsweek Polska” (Axel Springer Polska). Będzie dziennikarzem śledczym w dziale krajowym.

Kęskrawiec pracował już w ”Newsweeku” na tym samym stanowisku - z redakcji odszedł jesienią 2004 roku, bo dostał propozycję z TVN-u. Został tam współproducentem programów ”Uwaga!” i ”Superwizjer”. Teraz wraca do ”Newsweeka”, gdzie będzie przygotowywał materiały m.in. we współpracy z dziennikarzami TVN-u.

(ML, 30.03.2006)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PERSONALIA

Dodano: Marzec 31, 2006

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wojciechowski nadal zawieszony w TVP 3

Zarząd TVP zawiesił na kolejny miesiąc dyrektora ośrodka TVP 3 Katowice – Macieja Wojciechowskiego. Powód: nierozstrzygnięte przez sąd zarzuty prokuratorskie.

    Maciej Wojciechowski, szef TVP 3 Katowice, został zawieszony na kolejny miesiąc w obowiązkach dyrektora. Ostateczną decyzję w jego sprawie zarząd TVP odwleka do czasu zweryfikowania przez sąd stawianych mu zarzutów. W połowie grudnia Prokuratura Rejonowa w Bytomiu postawiła Wojciechowskiemu zarzuty wyłudzania i niegospodarności. Dotyczą okresu, kiedy był zatrudniony jako wiceprezes Centrum Szkolenia i Adaptacji Zawodowej w Bytomiu. Wojciechowski nie przyznał się do winy i odmówił składania wyjaśnień przed prokuratorem. Wystąpił jednak do zarządu TVP o zawieszenie go w obowiązkach służbowych. Zarząd przychylił się do jego prośby i zawiesił go – początkowo na trzy miesiące, teraz na kolejny miesiąc. Obowiązki dyrektora oddziału pełni obecnie Krzysztof Tchórzewski, wicedyrektor TVP 3 Katowice.

(ASA, 31.03.2006)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.