Dział: PRASA

Dodano: Marzec 29, 2006

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

”Angora” na lepszym papierze

Najnowszy numer tygodnika ”Angora” (Westa Druk – Mirosław Kuliś) już w całości, a nie tylko w części, jak było do tej pory, został wydrukowany na lepszym papierze.

– Jakość druku i zdjęć wyraźnie się poprawiła – mówi Andrzej Wójtowicz, dyrektor agencji promocji i reklamy w łódzkim wydawnictwie. Według niego pismo jest teraz o wiele bardziej atrakcyjne zarówno dla czytelników, jak i reklamodawców. Cena tygodnika pozostała bez zmian i wynosi 3,50 zł.

(KC, 29.03.2006)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.