Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 21, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przemysław Talkowski po złamaniu nogi w studiu wraca do prowadzenia „Państwo w Państwie”

Przemysław Talkowski (fot. materiałowe Polsatu)

W niedzielę, 22 listopada, Przemysław Talkowski poprowadzi program „Państwo w Państwie” (Polsat News). Dziennikarz wraca po dwutygodniowej przerwie spowodowanej złamaniem nogi podczas prowadzenia programu.

„Jestem już po operacji. Noga została zespolona śrubami. Będzie zrastać się powoli, zaczynam rehabilitację” – informuje Przemysław Talkowski. Do wypadku doszło 8 listopada podczas transmisji na żywo programu „Państwo w państwie”. Przemysław Talkowski przewrócił się schodząc z podestu w studiu. Mimo interwencji służb medycznych, program nie został przerwany, a prowadzenie przejęła Agnieszka Zalewska.
Magazyn „Państwo w Państwie” piętnuje przypadki nadużywania prawa, nepotyzmu w relacjach: państwo-przedsiębiorca, państwo-obywatel. Emisja w Polsacie i Polsat News w niedziele o godz. 19.30.

(21.11.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.