Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 05, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

KRRiT zdecydowała komu przyznać koncesje na nadawanie z MUX 8

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zdecydowała o przyznaniu czterech koncesji na rozpowszechnianie programu drogą naziemną z ósmego multipleksu telewizji cyfrowej. Wygrały oferty stworzone przez: Grupę ZPR SA, PIKE, Agorę SA i Wirtualną Polskę.

Koncesję na nadawanie programu o charakterze uniwersalnym, w którym co najmniej 30 proc. tygodniowego czasu nadawania programu w godzinach 6.00-23.00 zajmą filmy fabularne, seriale i audycje rozrywkowe KRRiT przyznała spółce TV Spectrum na program TV#. 
Koncesję na rozpowszechnianie programu o charakterze uniwersalnym, prezentującego aktualne wydarzenia z różnych stron Polski, a także zawierającego audycje poświęcone samorządności i funkcjonowaniu lokalnych społeczności, edukacji obywatelskiej oraz poświęcone różnorodnym działaniom na rzecz interesu publicznego w warunkach pluralizmu poglądów politycznych KRRiT przyznała Cable Television Network & Partners na program Zoom TV. 
Koncesję na rozpowszechnianie programu o charakterze uniwersalnym, promującego aktywny rozwój człowieka, zawierającego audycje poświęcone zdrowemu stylowi życia, rozwojowi zawodowemu i społecznemu człowieka, a także popularyzującego aktywność fizyczną oraz zawierającego m.in. relacje z wydarzeń kulturalnych i artystycznych KRRiT przyznała Green Content na program Kiwi TV.
Koncesję na rozpowszechnianie programu o charakterze uniwersalnym, poświęconego rozwojowi społeczeństwa, gospodarki, kultury i przemianom obyczajowym we współczesnych warunkach szybkiego rozwoju technicznego i technologicznego, emitującego audycje poświęcone edukacji medialnej oraz treści pochodzące z nowych mediów, interaktywnego i przyjaznego dla odbiorców KRRiT przyznała WP1 na program WP1.
Wcześniej zdecydowano, że trzy miejsca na MUX 8 otrzyma bez konkursu TVP.

 

(05.11.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.