Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 12, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamil Durczok w Katowicach: ”Dobrze państwa widzieć po przerwie”

(fot. Archiwum/Press)

W Katowicach odbywa się V Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Jak podał ”Dziennik Zachodni”, wśród prowadzących znalazł się Kamil Durczok, były szef ”Faktów TVN”.

”Dobrze państwa widzieć po przerwie” – tak Kamil Durczok przywitał się z uczestnikami kongresu.

Na stronie kongresu Kamila Durczoka przedstawiono jako członka honorowego Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz członka Komitetu Organizacyjnego Europejskiego Kongresu MŚP
V Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw potrwa do środy. Impreza odbywa się w nowo powstałym Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
TVN rozstał się z Kamilem Durczokiem w marcu br. – formalnie za porozumieniem stron. Według tygodnika ”Wprost” Durczok, który kierował "Faktami", miał się dopuszczać molestowania i mobbingu. W lutym br. dziennikarz zaprzeczył tym oskarżeniom w Radiu Tok FM.

(KOZ, 12.10.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 13, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ewa Gadomska zajmująca się konkursami na MUX 8 odchodzi z KRRiT

Ewa Gadomska, była dyrektor departamentu regulacji, z końcem października br. rozstanie się z Krajową Radą Radiofonii i Telewizji. Do tego czasu kieruje zespołem zajmującym się konkursami na ósmy multipleks naziemnej telewizji cyfrowej.

Ewa Gadomska pracuje w Krajowej Radzie od 1993 roku. Zaczynała jako asystentka sekretarza KRRiT, a od 1997 roku zajmowała stanowiska kierownicze. Była m.in. dyrektorem departamentu komunikacji kablowej, a od 2011 roku kierowała departamentem regulacji zajmującym się m.in. sprawami związanymi z udzielaniem koncesji telewizyjnych i radiowych. W ub.r. poszła na urlop bezpłatny. Obecnie kieruje międzydepartamentalnym zespołem ok. dziesięciu pracowników KRRiT zajmujących się analizą wniosków złożonych w czterech konkursach na MUX 8. Jak informowaliśmy, regulator spieszy się z rozpatrywaniem wniosków i chce te konkursy rozstrzygnąć w ciągu kilku tygodni – być może jeszcze w październiku.

(RUT, 13.10.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo