Dział: INTERNET

Dodano: Październik 08, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Byli dziennikarze ”Przeglądu Sportowego” uruchomili Futbolfejs.pl

Pomysłodawcą Futbolfejs.pl jest Marcin Kalita

Grupa byłych dziennikarzy "Przeglądu Sportowego" (Ringier Axel Springer Polska) stworzyła serwis piłkarski Futbolfejs.pl.

Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest były redaktor naczelny dziennika Marcin Kalita, który pracował w "Przeglądzie Sportowym" ponad 20 lat. Razem z nim Futbolfejs.pl tworzą m.in. Piotr Wierzbicki (wcześniej m.in. "Przegląd Sportowy", "Polska The Times", "Życie"), Krzysztof Budka (wcześniej m.in. "PS", "Życie", TV Puls), Konrad Siuda (m.in. były dyrektor artystyczny "PS"). – Nie chcemy traktować serwisu jako "coś z doskoku", tylko jako projekt, który ma się rozwinąć na tyle, by był naszym podstawowym zajęciem – mówi Marcin Kalita. – Z nikim nie zamierzamy się ścigać. Chcemy tworzyć autorskie treści i zamierzamy szukać takiego ujęcia tematów, na jakie duże portale często nie mogą sobie z różnych względów pozwolić albo nie mają czasu – zapowiada.
Futbolfejs.pl ma się utrzymywać z reklam. – Będziemy szukać również innych możliwości finansowania projektu – deklaruje Kalita. Nie ujawnia, ile kosztowało samo uruchomienie serwisu.

(KOZ, 08.10.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.