Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 23, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kurzajewski w najbliższym czasie nie wróci do programów sportowych

Maciej Kurzajewski (fot. Karol Piechocki)

Maciej Kurzajewski, który stracił niedawno miejsce prowadzącego "Świat się kręci" w TVP 1, nie wróci też prędko do prowadzenia audycji sportowych w telewizji publicznej.

- Maciej Kurzajewski nie będzie w najbliższym czasie prowadził programów sportowych w Telewizji Polskiej – informuje „Presserwis” dyrektor TVP Sport Włodzimierz Szaranowicz. - Kiedy wróci, pozostanie na razie niewiadomą – dodaje.
Jak informowaliśmy, Maciej Kurzajewski został najpierw zdjęty z grafiku prowadzenia "Świat się kręci", a później kierownictwo Jedynki zdecydowało, że zastąpi go Artur Orzech. Poszło o to, że Kurzajewski bez wiedzy dyrekcji TVP 1 zapowiedział w "Świat się kręci": "Nie chciałem, żeby Rinke Rooyens, producent programu "Świat się kręci" stresował się, bo on ma dzisiaj premierę swojego programu "Rinke za kratami", 22.10. Państwo wiedzą, gdzie oglądać. Dziękuję".
Z Maciejem Kurzajewskim nie udało nam się wczoraj skontaktować.

(RUT, 23.09.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.