Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 21, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grabarczyk, Bernatowicz i Jankowski zastępują Figurskiego w Polsat News 2

Michał Figurski (fot. Michał Kołyga/Press)

W zastępstwie za Michała Figurskiego, który w niedzielę trafił do szpitala, program ”WidziMiSię” w Polsat News 2 prowadzić będą Beata Grabarczyk, Robert Bernatowicz oraz Mikołaj Jankowski.

Dzisiaj program ma poprowadzić Robert Bernatowicz. Od jutra do końca tygodnia gospodarzem będzie Beata Grabarczyk. Wśród prowadzących ”WidziMiSię” znajdzie się także Mikołaj Jankowski.
Z kolei w należącym do Polsatu radiu Muzo.fm poranną audycję ”Przepraszamy za usterki” prowadzi teraz Kamil Olszewski, tworzący radiowy duet z Michałem Figurskim.
Media informują, że Figurski trafił do szpitala z powodu pękniętego krwiaka w mózgu.

 

(21.09.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 21, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP przez 228 godzin będzie emitować bezpłatne audycje wyborcze

TVP 1, TVP 2, TVP Polonia i 16 programów regionalnych na emisję nieodpłatnych audycji wyborczych przeznaczą w sumie 228 godzin, z czego 175 godzin zajmą programy kandydatów do Sejmu, a 53 godzin – kandydatów do Senatu.

Na głównych antenach bezpłatne audycje komitetów wyborczych będą nadawane w paśmie po godz. 6 i 16 (Jedynka) oraz po godz. 6 i 14.30 (Dwójka). Bloki wyborcze w TVP 1 będą trwały od 8 do 20 minut, a w TVP 2 – od 8 do 16 minut. Programy komitetów wyborczych będą nadawane od 10 do 23 października br. Wybory parlamentarne zaplanowano na niedzielę 25 października.

(RUT, 21.09.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.