Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 02, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jacek Laskowski zastąpi Włodzimierza Szaranowicza w grze FIFA 2016 (wideo)

Jacek Laskowski i Dariusz Szpakowski, komentatorzy sportowi Telewizji Polskiej, użyczą głosów jako komentatorzy w grze komputerowej FIFA 2016. Do tej pory w grach z tej serii komentowali Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz (też z TVP).

Komentatorzy na potrzeby gry spędzili 40 dni w studio, nagrywając brzmienie ośmiu tys. nazwisk piłkarzy i ponad 43 tys. kwestii dialogowych. Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz byli razem komentatorami w grach FIFA od wydanej w 2005 roku FIFA 06. Decyzję o zamianie Szaranowicza na Laskowskiego podjął wydawca gry Electronic Arts Polska. "Z okazji okrągłego jubileuszu zdecydowaliśmy się na wprowadzenie przełomowych i bezprecedensowych zmian" - informuje firma w komunikacie prasowym". - Zdecydowaliśmy się na odświeżenie formuły, dlatego zmieniliśmy jednego z komentatorów. Mieliśmy sygnały od graczy, że chcieliby zmiany w warstwie komentatorskiej - tłumaczy Miłosz Białas, communications manager w EA Polska.

(JM, 02.09.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.