Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 31, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jolanta Wiśniewska pokieruje marketingiem w TVP

Jolanta Wiśniewska, do niedawna członek zarządu Polskiego Radia, zostanie dyrektorem biura marketingu Telewizji Polskiej - nieoficjalnie dowiedział się "Presserwis".

Z naszych informacji wynika, że nową funkcję Jolanta Wiśniewska obejmie z początkiem października. Obecna dyrektor biura marketingu TVP, Iwona Bocian-Zaciewska, ma wtedy przejść na stanowisko zastępcy dyrektora.
Jolanta Wiśniewska zasiadała w zarządzie Polskiego Radia w latach 2011-2015. W czerwcu br. rada nadzorcza wybrała ją na drugą kadencję, ale Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji w lipcu odmówiła powołania jej na to stanowisko.
W latach 90. Wiśniewska była kolejno dyrektorem generalnym Radia Eska oraz dyrektorem generalnym i członkiem zarządu RMF FM.

(RUT, 31.08.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 01, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Podczas zamieszek w Kijowie ucierpieli dziennikarze

Kilku dziennikarzy, którzy relacjonowali wczorajsze zajścia w Kijowie, zostało rannych.

W okolicach budynku Rady Najwyższej podczas starć demonstrujących z funkcjonariuszami organów porządkowych kilku dziennikarzy zostało rannych. Demonstranci rzucali granaty hukowe, ale wybuchł też granat bojowy. Ranny odłamkiem w nogę został operator kamery kanału 1+1 Dmytro Bolszakow. Obrażenia odnieśli również Maksym Bołobojew, dziennikarz informacyjnego 5. Kanału i pracujący z nim operator Mykoła Lebiediew. Ucierpiał również francuski fotoreporter, freelancer Antoine E.R. Delaunay. „Spóźniłem się na kijowski protest i dostałem w twarz kamieniem po 10 min. Ludzie zrobili mi więcej zdjęć niż ja fotografii z protestu” - napisał na Twitterze Antoine E.R. Delaunay.
Wczoraj wieczorem ukraińskie media donosiły, że podczas zamieszek zginął żołnierz Gwardii Narodowej), a około 100 osób zostało rannych.

(MAK, 01.09.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.