Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 31, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Business Insider" po Polsce wejdzie do Francji

Grupa wydawnicza Gruner + Jahr potwierdziła, że wprowadzi na francuski rynek markę ”Business Insider”.

Za realizację projektu związanego z debiutem francuskiej edycji “BI” odpowiada Prisma Media - paryska spółka córka niemieckiego wydawnictwa. Serwis ma wystartować na początku przyszłego roku.
Wcześniej ogłoszono, że marka “BI” wejdzie również na rynek polski i niemiecki - w Polsce za jej wdrożenie odpowiada Agora, w Niemczech - Axel Springer. Obie wersje mają debiutować pod koniec br.

(LL, 31.08.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 31, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Raczkowski nie będzie już rysować dla Gazeta.pl

Marek Raczkowski (fot. Marcin Obara/Press)

Marek Raczkowski kończy współpracę z Gazeta.pl (Agora SA). Jego rysunki portal zamieszczał od października 2013 roku.– Umowa z Markiem Raczkowskim wygasła z końcem sierpnia i nie przedłużyliśmy jej ze względu na inne zobowiązania zawodowe rysownika – informuje Paweł Stremski, dyrektor programowy i wydawniczy Gazeta.pl.

Prace Marka Raczkowskiego pojawiały się trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. ”Panu Markowi dziękujemy!” – napisała dzisiaj Gazeta.pl, zamieszczając dziesięć jego najpopularniejszych rysunków. Portal zapowiedział, że w środę zaprezentuje internautom nową "postać".
Marek Raczkowski przez kilkanaście lat był głównym rysownikiem tygodnika ”Przekrój”. Na łamach "Przekroju" Raczkowski publikował cykl rysunkowych przygód Stanisława z Łodzi, w którym w satyryczny sposób komentował rzeczywistość.

(31.08.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.