Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 29, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cezary Łazarewicz będzie dziennikarzem Wirtualnej Polski

Cezary Łazarewicz (fot. Marcin Obara/Press)

Cezary Łazarewicz od września będzie pracował dla Wirtualnej Polski – dowiedział się ”Presserwis”. Dziennikarz w portalu ma pisać artykuły i prowadzić programy w telewizji internetowej.

Cezary Łazarewicz do końca sierpnia współpracuje z serwisem Kulisy24.com. Wcześniej – od maja 2013 roku – pracował w tygodniku ”Wprost”. Przed przyjściem do ”Wprost” był dziennikarzem tygodników ”Newsweek Polska” (2012-2013) i ”Polityka” (2007-2012). Zaczynał pracę zawodową na początku lat 90. w ”Gazecie Wyborczej”, w latach 2000-2003 był dyrektorem Radia na Fali (Agora), a potem dziennikarzem "Przekroju".

(RUT, KOZ, 29.08.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 31, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Business Insider" po Polsce wejdzie do Francji

Grupa wydawnicza Gruner + Jahr potwierdziła, że wprowadzi na francuski rynek markę ”Business Insider”.

Za realizację projektu związanego z debiutem francuskiej edycji “BI” odpowiada Prisma Media - paryska spółka córka niemieckiego wydawnictwa. Serwis ma wystartować na początku przyszłego roku.
Wcześniej ogłoszono, że marka “BI” wejdzie również na rynek polski i niemiecki - w Polsce za jej wdrożenie odpowiada Agora, w Niemczech - Axel Springer. Obie wersje mają debiutować pod koniec br.

(LL, 31.08.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.