Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 06, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezes TVP zmienia szefa Telewizyjnej Agencji Informacyjnej - Sandaka zastąpi Sygut

Tomasz Sandak przestał kierować Telewizyjną Agencją Informacyjną w Telewizji Polskiej. Jego obowiązki przejmuje na razie Tomasz Sygut – dotychczasowy wicedyrektor TAI ds. TVP Info.

Sandakowi podlegały wszystkie programy informacyjne TVP, w tym "Wiadomości”. Z informacji „Presserwisu" wynika, że prezes TVP Janusz Daszczyński zdecydował o rozstaniu z Sandakiem z powodu różnicy zdań co do wizji tych programów.
Tomasz Sandak pracował w TVP od czerwca 2012 roku. Najpierw był zastępcą kierownika redakcji "Wiadomości” TVP 1, a od 1 lipca 2013 został dyrektorem TAI.
To pierwsza zmiana personalna po objęciu przez Janusza Daszczyńskiego stanowiska prezesa TVP.

(RUT, 06.08.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 06, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennikarka TVN oblana przez mężczyznę w kominiarce - rozmawiała z wiceprezydentem Poznania

Po konferencji prasowej zorganizowanej przez Urząd Miasta Poznania na ul. Święty Marcin zamaskowany mężczyzna rzucił w kierunku dziennikarki TVN rozmawiającej z wiceprezydentem Mariuszem Wiśniewskim workiem z cieczą - informuje Gazeta.pl.

Gdy dziennikarka nagrywała wypowiedź wiceprezydenta Wiśniewskiego sprawca krzyknął do niej: "Ty dziwko medialna!". Potem wrócił (na twarzy miał kominiarkę) i rzucił w kierunku dziennikarki workiem z cieczą. Kamera TVN była już wtedy wyłączona. Dziennikarka złożyła na policji zawiadomienie o naruszeniu nietykalności cielesnej przez nieznanego sprawcę.
- Dziennikarka i wiceprezydent Mariusz Wiśniewski zostali oblani wodą. Raczej nie było to nic groźnego, jedynie nieprzyjemnego - mówi "Presserwisowi" Hanna Surma, rzeczniczka prasowa Poznania.
 

(06.08.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.