Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 21, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polsat kończy z "Dlaczego ja?", ale wprowadza paradokument z prawnikami

Telewizja Polsat w jesiennej ramówce umieści kolejny serial paradokumentalny ”Poznaj swoje prawa”. Stacja rezygnuje z dwóch innych produkcji tego gatunku: ”Dlaczego ja?” oraz ”Dzień, który zmienił moje życie”.

Serial ”Poznaj swoje prawa” pokazywać ma codzienne problemy Polaków, m.in. zawodowe, sąsiedzkie, małżeńskie czy spadkowe. – To czym różni się ten program od innych z tego gatunku, to obecność profesjonalnego prawnika, który odnosząc się do konkretnej sytuacji przedstawionej w odcinku, wyjaśnia bohaterom i widzom ich prawa oraz udziela profesjonalnej porady prawnej – wyjaśnia Maciej Myszka, producent ”Poznaj swoje prawa”.
Z cennika biura reklamy Polsatu na sierpień wynika, że serial ”Poznaj swoje prawa” zadebiutuje w poniedziałek, 31 sierpnia i ma być nadawany po godz. 17. Producentem wykonawczym serialu będzie Tako Media.
Jesienią Polsat nie pokaże za to nowych odcinków seriali ”Dlaczego ja?” oraz ”Dzień, który zmienił moje życie”. ”Dlaczego ja?” był pierwszym paradokumentem scripted reality, który znalazł się na antenie tej telewizji wiosną 2010 roku. Później pojawiły się kolejne. ”Dzień, który zmienił moje życie” zadebiutował wiosną ub.r.
Polsat po wakacjach kontynuować będzie seriale ”Malanowski i partnerzy”, ”Pielęgniarki”, ”Trudne sprawy” i ”Słoiki”.

(KOZ, 21.07.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 22, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

”Rzeczpospolita od rana” w Polsat News przegrywa z konkurencją

Naczelny "Rzeczpospolitej" Bogusław Chrabota jest jednym z prowadzących nowy program (fot. materiały prasowe)

Średnio 84,2 tys. widzów ogląda w Polsat News nowy program publicystyczny ”Rzeczpospolita od rana”.

Podsumowanie tygodnia przygotowywane przez dziennikarzy ”Rzeczpospolitej” jest nadawane w niedziele o 10.15, od 21 czerwca br. Podczas emisji dotychczasowych pięciu wydań Polsat News miał średnio 1,06 proc. udziału w rynku – mniej niż TVN 24 (3,66 proc.) emitujący w tym czasie ”Kawę na ławę” oraz TVP Info (6,67 proc.) z programem ”Woronicza 17”. W grupie komercyjnej (widzowie 16-49 lat) udział Polsat News wyniósł 0,95 proc., TVP Info – 2,48 proc., a TVN 24 – 3,4 proc.
W czerwcu br. Polsat News uzyskał 1,12 proc. udziału w rynku (0,85 proc. w grupie komercyjnej).
Dane: Nielsen Audience Measurement.

(KOZ, 22.07.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.