Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 26, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennikarze mierzą się na turnieju Press Cup 2015

Press Cup 2015 rozgrywany jest w Zakopanem (fot. Tomasz Jastrzębowski/Foto Olimpik

W weekend w Zakopanem 16 drużyn składających się z dziennikarzy i pracowników mediów walczy o puchar miesięcznika „Press” w szóstym już turnieju piłkarskim Press Cup.

Zawodników po raz drugi gości Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem - mecze rozgrywane są na najwyżej (950 m n.p.m.) i zarazem najładniej położonym boisku w Polsce, obok zespołu skoczni Średnia Krokiew. Do rywalizacji zgłosiło się 16 drużyn - tytułu broni zeszłoroczny triumfator turnieju „Głos Wielkopolski”. Oprócz niego grają m.in. drużyny Polskiej Agencji Prasowej, „Gazety Wyborczej”, „Super Expressu”, Radia Tok FM, Polsat News, Stowarzyszenia Gazet Lokalnych, a debiutuje drużyna portalu Sport.pl na czele z Pawłem Wilkowiczem, laureatem drugiego miejsca w ubiegłorocznym plebiscycie na Dziennikarza Roku.
Drużyny zostały podzielone na cztery grupy, do fazy pucharowej przejdą po dwie najlepsze z każdej z grup. O tym, kto z kim rywalizować będzie w eliminacjach grupowych, zdecydowało piątkowe losowanie - przeprowadzili je zawodnicy polskiej kadry skoczków narciarskich, szlifujący właśnie formę w Zakopanem. Zwycięzcę Press Cup 2015 poznamy w sobotę wieczorem.
Organizatorem turnieju jest miesięcznik „Press”. Sponsorem głównym - Bank Zachodni WBK. Partnerzy: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem, Kropla Beskidu, Carlsberg, Karczma Przy Młynie i portal Zakopane.pl. Patronat honorowy nad turniejem objął Burmistrz Miasta Zakopanego. Więcej o imprezie na stronie Presscup.pl.

(CP, 26.06.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.