Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 18, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

„Dzieciom Łukasza” – solidarność dziennikarzy z rodziną zamordowanego dziennikarza

Fundacja Grand Press organizuje zbiórkę pieniężną, z której całość uzyskanych środków przekaże rodzinie zabitego dziennikarza.

W Mławie został zamordowany Łukasz Masiak, dziennikarz, który dobrze służył lokalnej społeczności. Pozostawił żonę Marzenę i dwoje malutkich dzieci, córkę i synka. W związku z obawami o bezpieczeństwo rodziny zamordowanego więcej informacji o nich nie możemy podać. Sprawcy zabójstwa jeszcze nie zatrzymano.
Marzena Masiak przebywa na urlopie macierzyńskim i jest to teraz jej jedyne źródło utrzymania. Dzieci nie otrzymają renty po ojcu.
Wciąż nie wiemy, czy istniał związek między wykonywaniem zawodu dziennikarza a śmiercią Łukasza. Wiemy natomiast, że możemy pomóc finansowo rodzinie zabitego dziennikarza. Dlatego Fundacja Grand Press przekazuje 4000 zł na ten cel i organizuje zbiórkę pieniężną, z której całość uzyskanych środków przekażemy Marzenie Masiak.
Przy wpłatach na konto bankowe Fundacji Grand Press w Poznaniu 06105015201000009135808658 prosimy o dopisek: „Dzieciom Łukasza”.
Zarząd Fundacji Grand Press

 

(18.06.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.