Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 18, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Bonek został dyrektorem w Grupie Onet-RASP

Tomasz Bonek (fot materiały prasowe Ringier Axel Springer Polska)

Tomasz Bonek obejmuje nowe stanowisko dyrektora newsroomu biznesowego w Grupie Onet-RASP. Będzie zarządzał łączeniem newsroomów i redakcji serwisów biznesowych Grupy Onet.pl oraz Ringier Axel Springer Polska.

Na nowo utworzonym stanowisku Tomasz Bonek będzie również współodpowiedzialny za realizację strategii rozwoju serwisów z segmentu biznes i finanse Grupy Onet-RASP. Od marca br. dyrektorem zarządzającym tego segmentem jest Joanna Kuzdak.
Tomasz Bonek przez jedenaście lat tworzył i kierował - jako redaktor naczelny - redakcją portalu Money.pl oraz serwisów life-style Grupy Money. Był członkiem rady dyrektorów tej firmy, któremu podlegały także zespoły public relations i marketingu. Odszedł z Money po przejęciu portalu przez Grupę Wirtualna Polska.
Na początku czerwca br. Tomasz Bonek wspólnie z Martą Smagą ogłosili otwarcie własnej firmy zajmującej się projektami specjalnymi.

(18.06.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 18, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W sobotę pogrzeb Łukasza Masiaka - zamordowanego dziennikarza z Mławy

(fot. Pixabay.com)

Pogrzeb Łukasza Masiaka, śmiertelnie pobitego 32-letniego dziennikarza z Mławy, odbędzie się w sobotę, 20 czerwca, na cmentarzu parafialnym kościoła św. Wawrzyńca w Mławie. Msza pogrzebowa rozpocznie się o godz. 11.

Podczas pogrzebu prowadzona będzie zbiórka na leczenie 9-letniej mławianki, Igi Rudnickiej. "Wolą zmarłego było, aby zamiast wiązanek przynieść tego dnia pieniądze i przekazać je na pomoc potrzebującym dzieciom" - napisano w serwisie Naszamlawa.pl, który prowadził, a teraz społecznie redagują go jego znajomi. Wielokrotnie apelował on pomoc finansową dla dziewczynki.
Redakcja serwisu Naszmlawa.pl prosi „przyjaciół, znajomych i tych, którym Łukasz i jego praca były szczególnie bliskie” o przyniesienie na pogrzeb dwóch róż: białej i czerwonej.

"Dziecom Łukasza" - solidarność dziennikarzy z rodziną zamordowanego dziennikarza

(JM, 18.06.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.