Dział: RADIO

Dodano: Marzec 10, 2006

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Startuje internetowe Radio ABCKRU

W najbliższą sobotę oficjalnie ruszy internetowe Radio ABCKRU, stworzone przez byłych dziennikarzy szczecińskiego Radia ABC (zostało przekształcone w RMF Maxxx).

Rozgłośnia nadaje program testowy (wyłącznie muzykę) od połowy grudnia ub.r. – W sobotę startujemy z pełnym programem. Audycje z udziałem prezenterów będą się rozpoczynać po południu i potrwają przynajmniej do północy – zapowiada Łukasz Ślany, jeden z twórców Radia ABCKRU, wcześniej dyrektor operacyjny Radia ABC. Z radiem będzie współpracowało ok. 15 osób, w tym prezenterzy znani z anteny Radia ABC - m.in. Marcin Kowalik, Maciej Kiciński, Radosław Dąbrowski i Sebastian Kuchciński. Pracownicy nie otrzymują pensji, koszty utrzymania rozgłośni będą pokrywane wpływami z comiesięcznych imprez organizowanych przez stację. Aby sformalizować działalność, powstało stowarzyszenie Artyści Bez Cenzury (prezesem jest Michał Wardyn).

(KRZ, 10.03.2006)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.