Dział: PRASA

Dodano: Maj 12, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Gazeta Wyborcza" jednak nie wręczy nagrody prezydentowi Komorowskiemu w trakcie kampanii

"Gazeta Wyborcza" poinformowała, że w związku z toczącą się intensywną kampanią polityczną związaną z wyborami prezydenckimi przenosi uroczystość wręczenie tytułu Człowiek Roku „Gazety Wyborczej” prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu.

Uroczystość była zaplanowana na piątek 15 maja br. Laudację miał wygłosić Donald Tusk, przewodniczący Rady Europejskiej.
Organizator nie podaje kiedy nagroda zostanie wręczona.
Wcześniej zastępca redaktora naczelnego "GW" tłumaczył "Presserwisowi": - Naszą nagrodę zawsze przyznajemy w tym samym czasie i nie widzę powodu, by w tym roku to zmieniać.
Teraz pierwszy zastępca naczelnego "GW" Jarosław Kusrki napisał w oświadczeniu, że zmianę terminu zasugerował sam prezydent "uznając, że musi się teraz całkowicie poświęcić kampanii przed drugą turą wyborów prezydenckich". "Przepraszamy za tę nieprzewidzianą - zaskakującą także dla nas - zmianę w programie" - dodaje Kurski.
Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę 24 maja. Bronisław Komorowski popierany przez Platformę Obywatelską zmierzy się w niej z Andrzejem Dudą, popieranym przez PiS. W pierwszej turze więcej głosów zdobył Duda.
"Gazeta Wyborcza" Komorowskiego popiera, ale nie wspiera
 

(12.05.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.