Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 05, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Ziemiec poprowadzi debatę dziesięciu kandydatów

Dzisiejszą debatę prezydencką w TVP poprowadzi Krzysztof Ziemiec. Weźmie w niej udział dziesięciu kandydatów startujących w wyborach na prezydenta. W studiu nie pojawi się główny faworyt do zwycięctwa prezydent Bronisław Komorowski.

Debata będzie transmitowana na żywo przez TVP 1 (początek o 20.25, czas trwania 90 minut), a także TV Polonia (z tłumaczeniem na język migowy) oraz Program 1 Polskiego Radia, Polskie Radio RDC, Tvp.info.pl, Onet.pl i WP.pl.
Debata podzielona będzie na trzy bloki tematyczne: polityka zagraniczna i bezpieczeństwo, rozwój gospodarczy i społeczny oraz wizja i ustrój państwa. Wszyscy uczestnicy otrzymają do dyspozycji tyle samo czasu. Kolejność miejsc w studiu oraz kolejność wypowiedzi w trakcie debaty została wylosowana.
Bezpośrednio po debacie w TVP 1, w TVP Info odbędzie się dyskusja komentatorów.
Prezydent Bronisław Komorowski przed debatą TVP wystąpi w Polsacie.

(05.05.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 06, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Wiadomości" najchętniej oglądanym programem informacyjnym

(fot. freerangestock.com)

Wśród programów informacyjnych głównych telewizji najwięcej widzów miały w kwietniu "Wiadomości" TVP 1. Widownię w stosunku do analogicznego miesiąca ub.r. zwiększyły tylko "Teleexpress" TVP 1 i "Panorama" TVP 2.

"Wiadomości" miały średnio 3,43 mln widzów (183 tys. mniej niż rok temu). Drugie miejsce zajął popołudniowy serwis Jedynki "Teleexpress" - z widownią 3,34 mln osób (wzrost o 327 tys.). Trzecie były "Fakty", które oglądało w TVN średnio 2,94 mln osób (spadek o 421 tys.). Dalej uplasowały się "Wydarzenia", które przyciągały do Polsatu 2,22 mln widzów (spadek o 142 tys.) i "Panorama" TVP 2 – 1,32 mln (wzrost o 53 tys.).
Po uwzględnieniu równoległej emisji w TVN 24 i TVN 24 BiŚ łączna widownia "Faktów" wyniosła 3,35 mln osób – czyli trochę więcej niż widownia "Teleexpressu", lecz nadal mniej od "Wiadomości". Natomiast "Wydarzenia" po uwzględnieniu równoczesnej emisji w kanałach Polsat News i Polsat News 2 zgromadziły 2,37 mln widzów. Dane: Nielsen Audience Measurement.

(RUT, 06.05.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.