Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 05, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Ziemiec poprowadzi debatę dziesięciu kandydatów

Dzisiejszą debatę prezydencką w TVP poprowadzi Krzysztof Ziemiec. Weźmie w niej udział dziesięciu kandydatów startujących w wyborach na prezydenta. W studiu nie pojawi się główny faworyt do zwycięctwa prezydent Bronisław Komorowski.

Debata będzie transmitowana na żywo przez TVP 1 (początek o 20.25, czas trwania 90 minut), a także TV Polonia (z tłumaczeniem na język migowy) oraz Program 1 Polskiego Radia, Polskie Radio RDC, Tvp.info.pl, Onet.pl i WP.pl.
Debata podzielona będzie na trzy bloki tematyczne: polityka zagraniczna i bezpieczeństwo, rozwój gospodarczy i społeczny oraz wizja i ustrój państwa. Wszyscy uczestnicy otrzymają do dyspozycji tyle samo czasu. Kolejność miejsc w studiu oraz kolejność wypowiedzi w trakcie debaty została wylosowana.
Bezpośrednio po debacie w TVP 1, w TVP Info odbędzie się dyskusja komentatorów.
Prezydent Bronisław Komorowski przed debatą TVP wystąpi w Polsacie.

(05.05.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.