Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 04, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Przed debatą w TVP prezydenta przepyta Polsat, radiowa Jedynka i "Rzeczpospolita"

(fot. Piotr Król/Press)

Prezydent RP Bronisław Komorowski udzieli wywiadu Polsatowi, "Rzeczpospolitej" i Programowi I Polskiego Radia w dniu, w którym odbędzie się debata Telewizji Polskiej z kandydatami na najważniejszy urząd.

TVP do udziału w jutrzejszej debacie (o 20.25 w TVP 1 i TVP Info) zaprosiła wszystkich 11 kandydatów. Nie weźmie w niej udziału prezydent Bronisław Komorowski, który w weekend w Programie I Polskiego Radia zadeklarował przystąpienie do debaty ze swoim rywalem, jeśli nie wygra w pierwszej turze. Tego dnia Polsat i Polsat News o 19.30 pokażą specjalny program ”Trzech na jednego” (jednocześnie nadawany na antenie radiowej Jedynki i stronie Rp.pl). Z prezydentem Komorowskim rozmowę przeprowadzą Jarosław Gugała z ”Wydarzeń” Polsatu, Marcin Piasecki z ”Rzeczpospolitej” oraz Przemysław Szubartowicz z Programu I.
Z kolei TVN 24 w czwartek w ramach programu ”Debata. Czas decyzji” (o 19.25) planuje wywiad z Andrzejem Dudą, a w piątek – z urzędującym prezydentem.

(KOZ, 04.05.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.